Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]ZamCraft Rekrutacja Otwarta!


marcino_1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZamCraft!

Info.png




strzalka.gif Rekrutacja: On[Przy starcie Serwera]



strzalka.gif Sloty: 23[chwilowo]



strzalka.gif IP:Podamy przy Starcie



strzalka.gif Potwory: Wlaczone



strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone



strzalka.gif PvP: Wlaczone



strzalka.gif Premium: Tak/Nie



strzalka.gif Forum: W budowie



strzalka.gif Nowe Rangi




pluginy.png




Pluginy są dobrze dobrane i spolszczone


InfoDOt.png

Serwer bazowany na starym Polskim średniowieczu!

Uczyliście się na historii kiedy to był Król, Baron Magnat i Chłop?

Właśnie u nas na serwie tak jest!

Stoi zamek wokół którego są małe działki dla Graczy. Gracz gdy stanie się bogatym może kupić za pieniądze (zbieramy i sprzedajemy surowce działeczkę większą wraz z Domkiem stojącym na niej [domek będziemy musieli wyremontować (dziury w dachu itp)]

Bogaty gracz za blok diaxa trochę kasy może kupić rangę Kupiec która będzie miała dostęp do specjalnego sklepu w którym będą ceny dość niskie, a korzyści wiążące się z tym są następujące

- Możemy sprzedawać to dla graczy (Kasa kasa kasa)

- Minerały trudno dostępne pod ręką

Za 2 bloki diax i 2 bloki złota do kupienia jest ranga Hetman która może założyć gildię i dostaje od razu (4 stack drewno do wyboru i 12 stacków cegieł)

Za 8000 Dostępna jest ranga Czarnoksiężnik która ma: [Działkę pod zamkiem głównym.] [Ekwipunek Magika czyli skrzynie wypełnioną różnymi itemami do robienia potionów]

Także możemy kupić rangę Szlachcic i Magnat (Komendy i reszta będą w grze)

Co dostają rangi?

-Rzemieślnik - Działka taka jak do kupienia za monety na której będzie stał domek i warsztat rzemieślniczy (Budynek z cegieł kowadło enchant table crafting itp). + Możliwość robienia sklepów. Cena około 11 zł

-Szlachta - Mały dworek (pałacyk mały z drewna), duża działka z ogródkiem (płot jako ogrodzenia). I różne komendy. Cena około 12000

-Magnat - Pałac (ogrodzony murem z kamienia) Diaxy :DDDDD, Ogromna działka z ogrodem a pod działką lochy z mobspawnerami. I różne komendy.Cena około 22000 monet

-Lord - Kilka komend i duża działka . Cena 2400 Monet

-Król - Własny zamek, możliwość zakładania gildii, fly + spawner (Ustawia typ moba który ma się respić) + Dodatkowy sklep króla... cena około 50000 monet.

Monety będziemy zarabiać powoli (Tak jak w starej Polsce)

Dostępna będzie mapa do zbierania surowców.

Start przywidujemy na około 4-5 czerwca.

Rangi też nie będą zwykłe a oto spis rang:

-Właściciel = Król

-Admin = Książę

-Moderator = Baron

-Magnat

-Szlachta

-Gracz = Chłop

-Lord = Do kupienia za monety

-Dziewczyna = Baba

-Król = Do kupienia za pieniądze wirtualne.

-Czarnoksiężnik

-BogatyGracz(ranga do kupienia za pieniądze wirtualne) - Kupiec

-Hetman- Do kupienia

Czekamy na was drodzy gracze!!!

Start Serwera Planujemy Sobota-Niedziela[1.06]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...