Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwarcie 29.05.2013 BloodSro Online 120 Cap high/middle rate server/Coin System


netiv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten wyzej dobrze gada ;)

Nom dobrze gada :) Zapraszam.

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

da sie daj swoj nick odezwe sie do Ciebie.

 

Wejdz w silku w opcje seting comunity i zaznacz all bo jest odznaczone:)

579571423327107377857.png


Opublikowano

@UP

 

Netiv sam mówiłeś/pisałeś po co ludzie stawiają serwer dla 30-50 graczy.. To jest właśnie taki serwer :( Looknij creedy 2

 

Na razie nie ma ani 1 serwa z dużym cap :( szkoda

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Tylko pomyśl na tym, że w końcu tylko 5 graczy będzie biło wszystkie uniq i ludzie przestaną grać bo stwierdzą, że to jest bez sensu !

Netiv nie trać czasu na ten serwer ! bo on nie jest pro ! i raczej nie będzie :(

 

Ale jak chcesz grać miłej gry ! xD

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Myth online już nie długo wraca :)

Myth Online to jest gówno ;) , na wakacje będzie server a nazwie ' DepeSTix "

Lecz Info podam pozniej :)

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

Siemka Zagram jesli ktos pobieram przez utorenta pls seed

pobież przez Files.fm

BTW : Co za kretym mi % daje ?

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

GRAMY jest Polska Gildia gra duzo Polakow o Gildie pisac do Netiv EHAB Szafir Misiek

 

A co ty sie wypowiadasz za innych ? Lubie grać a nie zbierać pokemony.

 

BTW czemu servwer jest off ?

Opublikowano

Czyli mam rozumiec ze join nie jest Ci potrzebny? -_-

 

 

Wiadomosc jest ze krotko server bedzie offline tak wiec zaraz otworza :)

579571423327107377857.png


Opublikowano

http://www.bloodsro.com/fiyat.html dlatego malo kto gra :P

 

 

Nie dlatego mallo kto gra bo na server dochodzi coraz wiecej osob.

 

A przelicz sobie ta walute TL kazdy server musi z czegos sie utrzymac ciesz sie ze tu masz silki za free.

 

A co do tej listy to nikt nic z niej nie kupi bo wszystko jest za drogie;)

 

Super Prema 25tl = 50zl :)

 

Kupisz? no chyba raczej nie :)

579571423327107377857.png


Opublikowano

Ogólnie przy odrobinie wysiłku i to bez kupywania od unnych tylko od samych npc, moża zdobyć wszystko. Od sun wepów po super prem.

Opublikowano

Nie dlatego mallo kto gra bo na server dochodzi coraz wiecej osob.

 

A przelicz sobie ta walute TL kazdy server musi z czegos sie utrzymac ciesz sie ze tu masz silki za free.

 

A co do tej listy to nikt nic z niej nie kupi bo wszystko jest za drogie;)

 

Super Prema 25tl = 50zl :)

 

Kupisz? no chyba raczej nie :)

 

Netiv odpowiedziałeś sam sobie na pytanie czy ten serwer się utrzyma ! Chyba raczej nie... free silki + serwer ledwo przekracza 50 graczy onl ?

 

 

 

http://www.bloodsro.com/fiyat.html dlatego malo kto gra :P

 

Wiesz czemu gra mało ludzi ? Bo pewnie już Netiv kosi all uniq i nie daje nikomu bić ! Ten system z uniq to totalna porażka !

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

graczy jest zawsze 90+ wczesniej bylo 35 ale przybywa z dnia na dzien :)

 

Netiv odpowiedziałeś sam sobie na pytanie czy ten serwer się utrzyma ! Chyba raczej nie... free silki + serwer ledwo przekracza 50 graczy onl ?

 

 

 

 

Wiesz czemu gra mało ludzi ? Bo pewnie już Netiv kosi all uniq i nie daje nikomu bić ! Ten system z uniq to totalna porażka !

 

 

Na eventach nie daje nikomu zabic ale tak jak sie respia to zostawiam im Tytan Lordy demony itp :D

579571423327107377857.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...