Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowe Zycie [25 slotow] [KM 5 2 druzyny] [LogBlock , LifeMC]


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

85880326789352802540.png



Kwadratowe Zycie


61990680.png

193.111.140.179:25590


typserwera.png

Kwadratowa Masakra 5


iloscslotow.png

25


wersjaserwera.png

1.5.2


bialalista.png

tak


premiummy.png

nie


potwory.png

tak


zwierzeta.png

tak


nethers.png


testcb.png

tak


ekipapv.png

JeBeKtv , Fantastic12345


dodatkoweinfou.png

Witamy oto serwer Kwadratowe Zycie.Nasz serwer jest aktualnie sezon 5.Naszym zabezpieczeniem przed grieferami jest plugin LogBlock.Mam nadzieje ze spodoba sie wam nasz serwer , jesli masz jakies propozycje/uwagi dotyczace serwera albo jest cos co bys chcial zmienic w naszym serwerze prosze o powiedzenie nam tego przez GG 46047855 . Zapraszam na serwer panuje mila atmosfera !

Wzor dodania na WL

Nick -
Wiek -
Ile grasz w Minecrafta -
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -
Czy bedziesz griefował -
Cos o sobie -

 

Opublikowano
Nick - Tayski / JestemJakub

Wiek - 18

Ile grasz w Minecrafta - długo / krotko

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - nie/ nie

Czy bedziesz griefował - nigdy! / Nigdy!

Cos o sobie - jestesmy 2 kumplami z reala lubimy pograc w mc.

Opublikowano
Nick - SwiR

Wiek -14

Ile grasz w Minecrafta - Troche juz gram od Bety 1.1

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Niemam

Czy bedziesz griefował - Nie :)

Cos o sobie - Nazywam się Marcin gram w różne gry ;P najczęściej w minecrafta mieszkam w Polsce xD

Opublikowano

Nick -KingSword552

Wiek -12

Ile grasz w Minecrafta -od bety 1.5

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -nie

Czy bedziesz griefował -nie

Cos o sobie -lubię grac w mc i jestem spoko

Opublikowano
Nick - solu

Wiek - 15

Ile grasz w Minecrafta - Nie długo wybije rok gry.

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie, nie nagrywam.

Czy bedziesz griefował - Nie będę griefował. ;)

Cos o sobie - No jestem Damian mam tam tyle lat ile napisałem, interesuję się grafiką, grami, polonistyką i bronią białą.

Jestem osobą miłą, pracowitą, sumienną oraz posiadam jakieś tam poczucie humoru. ;)

Opublikowano
Nick - greenwoodpolish

Wiek - 13

Ile grasz w Minecrafta - od 1.2.5

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie mam :]

Czy bedziesz griefował - Oczywiście że nie ;)

Cos o sobie - Hmm... Interesuję się webmasterstwem,informatyką, Oraz od czasu do czasu lubię pograć w Minecraft'a :>
Opublikowano

Podanie za kumpla:

Nick: Koskan
Wiek: 16
Ile grasz w Minecrafta: od bety 1.3
Czy masz kanał na YT(nie wymagane): Nie
Czy bedziesz griefował : Nope
Cos o sobie: Jestem miły , ogarniety, uczciwy itd Interesuje się dziennikarstwem , ludologia i Japonistyką.
Opublikowano
Nick - Deme96

Wiek - 14 :)

Ile grasz w Minecrafta - Od aplhy[prawie 4 lata]

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - tak mam :)

Czy bedziesz griefował - Oczywiście że nie

Cos o sobie - Jestem osobą ogarniętą , umiem ładnie budować , nie zabijam ludzi bez powodu :D

Miałem 3 servery , więc jakby co moge pomoc!

Dziękuje pozdrawiam

Opublikowano
Nick - Marcinosa

Wiek - 14

Ile grasz w Minecrafta - Od alpha <bodajże 1.2.2.3/4 >

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie

Czy bedziesz griefował - No coś ty ;) nigdy ;] <chyba że zamek przeciwnika , wtedy chętnie zniszcze :) )

Cos o sobie: Lubię grać w piłkę nożną i oczywiście Minecraft . Interesuję się jazdą na rowerze ;)

Opublikowano


Nick -MrgSeta
Wiek -16
Ile grasz w Minecrafta - Rok
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie
Czy bedziesz griefował -Nie
Cos o sobie - Nazywam się Tomasz Grzybowski. Mam 17 lat i uczęszczam do I klasy szkoły średniej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.Bardzo lubię grać w minecrafta.

2.png

Opublikowano
Nick -kapak

Wiek -15

Ile grasz w Minecrafta -od wersji 1.8

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie

Czy bedziesz griefował -Oczywiście że NIE

Cos o sobie -Lubie Grać w minecrafta interesuje się informatyką,Umię spolszczyć pluginy i dać permissiona

Opublikowano
Nick - MightyMega

Wiek - 15

Ile grasz w Minecrafta - 2 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - nie

Czy bedziesz griefował - Never!

Cos o sobie - Jestem Oskar uczę się dobrze lubię gry i piłkę nożną.


Opublikowano

Nick - Xawier

Wiek - 17

Ile grasz w Minecrafta - 3 lata.

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - niet.

Czy bedziesz griefował - niet.

Cos o sobie - Jestem Kamil, interesuje się głównie sportem.
Opublikowano
Nick - VViDm03009 (PREMIUM)

Wiek - 14 Lat.

Ile grasz w Minecrafta - Od wersji Alpha.

Czy masz kanał na YT - Shogun Craft

Czy bedziesz griefował - Nie,nie popieram takich ludzi,odrazu ban.!(perm)

Cos o sobie - Uwielbiam walki na serwerach,gildie,ale także budowe..Umiem robić dobre mechanizmy,pułapki i wiele wiele więcej..

mca.png

Opublikowano

Ja pierdole, codziennie ta sama reklama, co mniej więcej 2 dni reset mapki. Serwer 1/10 żenada, nie polecam. Nawet mclives wyczyścić nie potrafią.

Opublikowano

Reset mapki byl raz bo sami chcieliscie wiec niewiem oco ci chodzi.LifeMC zresetowalismy.A co do reklamy poco ja zmieniac skoro jest ladna ?

VViDm03009 odbanowalem Cie juz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...