Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FucionCraft][1.5.2][20 Slotów] Ogarnieta Administracja


eq11eq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: niedlugo


PRZEZ PIERDOLONEGO UŻYTKOWNIKA GOLDENCRAFT SERVER CHWILOWO OFF


PIERDOLIĆ GOLDENCRAFT


Opublikowano

Ziolek co ty tak te prezentacje zmieniasz ? Jest opcja refreshu
każdej prezentacji tematu postu Itp.. Niestety muszę napisać prawdę jaka
jest o serwerze i o adminach

Pozwolę sobie wszystko z innych
tematów prezentacji zacytować iż chcę ostrzegnąć ludzi przed tym
serwerem. i super zaradną mądrą ekipą serwera.

 

A więc zacytuję wszystko z mojego innego postu na temat Fucion-Craft w spoilerze :

 

 

 

"@edit Teraz zauważyłem że Ziolek wolał zmienić nazwę serwera z
McBuildCraft na Fucion-Craft Pewnie było mu wstyd po moim komentarzu ;(
Biedaczek.


 


Pozwolę sobie zacytować mój post z innej prezentacji Ziolka ponieważ
Administrator dawniejszą prezentacje kazał jakiemuś modowi zablokować po
moim komentarzu ^^ heh.


 


Cytuję mój komentarz :


"Nie ogarniasz nic...



 



Admin Jest bardzo tepy lekko go wnerwiłem że daje komuś admina a sam

innym mówi ze rekru ON od 29.... A więc dostałem za To bana z powodem

"nq"



Admin ma max 10-12 lat.. Jest nieogarem i debilem. A ci co grają na

tym serwerze to piszą tak choćby byli naćpani czyli dzieci

nieogarniające jak admini...



Jest 3 Lub 4 Adminów na serwer 7 slotowy Nie normalne... ;>



 



Screen Shot Banu.. :



http://oi41.tinypic.com/2ywuyyh.jpg



 



Ciekawy Powód nieprawdaż ?



Do Admina Debila Ziolka :



Lepszego ciekawszego powodu się nie dało napisać Dzieciaku ? ;o :)"


 


Odpowiedź Ziolka na mój komentarz czyli : eq11eq


"Spier*** wyzywasz wszystkich na serverze masz 10 lat i o wszystko

prosisz kurwa muwisz ze moj kolega ma nodusa a sam jakoś po ścianach

chodzisz chypa tak dlugiego parkoura sie nie da przejsc w 5 sekund Nara tępa dzido"


 


Ziolek mam pytanko :D Jaką masz ocenę z polskiego że takie byki walisz ? ^_^"

 

 

image.png

Opublikowano

Spieprzaj w koncu to nowy server i po co go komentujesz zal ci dupe ściska ze mam server a ty nie ??

Opublikowano

Dobra tyle ci powiem ze jestes pierdolonym Griferem musisz wszystko komentować mała szmato Co napiszesz i myslisz ze jestes Cool Juz mi sie rzygać tobą chce popsules mi skurwielu reputacje i za to ci dziękuje i nie opdpisuj bo sie tylko osmieszasz Nara

Opublikowano

Up. Szkoda mi słów na takiego dzieciaka.. Ja piszę całą prawdę na temat ciebie i serwera oraz administracji jaka na nim panuję. Nie ja cię ośmieszam tylko ty sam się ośmieszasz i pokazujesz jaki dorosły jesteś ;] Nie jestem żadnym "pierdolonym Griferem" Wiesz co słowo "grifer" znaczy wgl. ? Myślę jednak że nie, a więc ci wytłumaczę ^^ Słowo Griefer oznacza to kogoś takiego jak ktoś coś psuje rozwala w minecrafcie.. Nie jestem "malą szmatą" Nie zgrywaj kozaka bo ci to nie za dobrze wychodzi ps takie słowa wal do swoich znajomych a nie do mnie szczylu. + zgłaszam jako wyzwiska w moją stronę. ;o Tak myślę że jestem Cool super zajebiaszczyyy. !! ;x Jak to ci się rzygać mną chce zjadłeś mnie ? ;c . Reputacje sobie sam psujesz i to z każdym twoim postem. Ja się ośmieszam :D ? Daruj se ^^ / Ps : Nie musisz mi dziękować za to że innych przestrzegam przed tobą oraz serwerem. I nie zazdroszczę ci tak zacnego super serwera [sarkazm jeśli wiesz co to] Z pozdrowieniami Kamil ;] Popracuj nad ortami.

image.png

Opublikowano

Dobra ogarnij sie juz co ty se myślisz ze tak sie napiszesz poszukasz cos na innych tematach i bedziesz pro spierdalaj z moich tematów



Teraz ja ci bede szmato Hejtował posty Pozdro ;)

Opublikowano

A, spoko hejtuj se moje posty ^^ Będę miał bekę z ciebie ;] Ja nie będę pro to jest cała prawda a ty nadal się ośmieszasz swoimi postami.. Daruj sobie to ^^ Szkoda takiej ładnej prezentacji ;( Po co usunąłeś ? ;p Nie umiesz przyjąć krytyki ? ;o Oczywiście zgłaszam całą zawartość powyższego posta jako obrazę oraz to co znajduje się zamiast prezentacji. ;c Myślisz że wyzywając mnie coś osiągniesz ? ^_^ :D hah ;> Ośmieszasz się ;x

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...