Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zapuszczanie muzyki przez skype


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym podenerwować trochę kolegów, ale nie mogę znaleźć tego mix"a proszę o pomoc jakiś poradnik jak zrobić dźwięk w słuchawkach.

„+” Nic nie kosztuje, a motywuje!

sauron.png

Opublikowano

Wchodzisz w opcje Skype, tam gdzie sie ma ustawienia mikrofonu, tam gdzie sie wybiera Mikrofon, daj na Stereo Mix i wtedy koledzy będą tylko słyszeć dzwięk z komputera.

Opublikowano

Nie każda karta dźwiękowa ma taki bajer jak "Stereo Mix", gdy nie ma, jest jeszcze możliwość połączenia kablem wejścia od mikrofonu (bądź wejścia liniowego) z wejściem od głośników.

Opublikowano

własnie nie mam tego stereo mixa jest jeszcze jakiś sposób

 

@UP

ten sposób coś mi nie działa lub nie wiem jak zrobić ;D

„+” Nic nie kosztuje, a motywuje!

sauron.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie będziesz mnie denerwował na rozmowie, trzeba było mnie sluchać - wszytskie te sposoby ci sam tłumaczyłem.

nazgule.jpg


Opublikowano

Zainstaluje sterowniki: Realtek HD Audio i miks stereo powinno się pojawić. Aby je włączyć, wchodzisz w Panel Sterowania -> Dźwięk -> Nagrywanie -> PPM na puste pole -> Pokaż wyłączone urządzenia i jak masz Miks Stereo to PPM i Włącz.

he?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...