Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Jak "uzyskać" 1400 Gold + 100.000 Kred.+ 5 dni Premium


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Ten poradnik pokazuje jak "uzyskać" 1400 Złota dla *NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW za darmo!

1. Musimy założyć konto na :
http://www.alienwarearena.com/giveaway/world-of-tanks-starter-pack-giveaway-for-new-players-europe/
i kliknąć GET KEY , na podanego maila (podanego przy rejestracji) przyjdzie KOD na: 1000 Złota + 5 dni premium + 100.000 kredytów

UWAGA: Zostało już TYLKO 600 szt. KODÓW !

2. Zakładamy konto na
https://worldoftanks.eu/registration/pl/
, gdzie na dole po podaniu wszystkich danych, mamy, małymi literami napis: "Czy masz kod zaproszeniowy?" , klikamy na niego i wpisujemy nasz KOD z pkt. 1
Następnie na nasz mail przyjdzie KOD potwierdzający mail. Klikamy odnośnik w mailu / wpisujemy kod potwierdzenia.
Mamy na koncie 1000 Złota + 5 dni premium + 100.000 Kredytów :)

3. Dobra, mamy, to co mamy, czas na resztę. Wchodzimy na własne KONTO na stronie głównej Wot'a. Logujemy sie i klikamy Gabinet prywatny. Wybieramy okienko HASŁO --- > Zmiana hasła. Zmieniamy hasło. Dostajemy w prezencie 300 Złota ;)
Mamy razem 1300 Złota + 5 dni premium + 100.000 Kredytów

4. Następnie (nadal w swoim Gabinecie prywatnym) wybieramy Dodaj do swojego konta numer telefonu i klikamy Dodaj numer telefonu, po dodaniu numeru dostajemy 100 złota :D Mało ? Razem mamy już 1400 Złota + 5 dni premium + 100.000 Kredytów :D


To tyle, zapraszam do gry NOWYCH niezdecydowanych. Naprawdę warto!

Co możemy dostać za 1400 szt. Złota?

- kolejne 7 dni premum (czyli + 50% dodatkowo doświadczenia i kredytów za każdą bitwę) lub
- kupić sobie czołg premium np. Valentine II (IV tier ZSRR) lub
- dokupić Złoto i kupić lepszy czołg premium np. Churhill III ( V tier ZSRR) za 1500 Złota ;) lub
- "wspomagacze" podnoszące wydajnośc lub bezpieczeństwo załogi, lub
- wiele innych rzeczy, które poznasz grając w grę .

* uwaga, posiadanie dwóch kont (i więcej) w grze World of Tanks jest "niezdrowe" i nie zalecane, a nawet zabronione !


Proszę Modów o nie usuwanie tematu, jeśli w jakiś sposób naruszyłem regulamin, a jedynie o ewentualna korektę :unsure:

test

 

 

Opublikowano

Pewnie były, ale jest, to nowa "edycja" kluczy na Alienware, a przy okazji chcialem pokazac jak "dorobic" te 400 Gold'ow :) Wiadomo, nie majatek, ale 400 G na poligonie nie lezy ;)

test

 

 

Opublikowano

Kliknij GET KEY :) Mnie, za pierwszym razem wyswietlila sie informacja, ze juz zostalo pobrane. Kliknalem ten link i ukazal sie KOD :)

 

P.S.

Sprawdzilem i dziala. Rejestracja , logowanie , Get Key

test

 

 

Opublikowano

A na musze to robic na nowym koncie, czy moge na swoim glownym?

Przeczytaj co napisalem pod slowem "Witaj" ;)

Tak, tylko dla nowych kont :)

test

 

 

Opublikowano

@refresh. Zmiana w temacie info o ilosci kodow (zostalo niecale 4000 szt.)

test

 

 

Opublikowano

Jak ja robiłem sobie kody to było 7500, było to jakieś 2 miesiące temu, więc pewnie te kody będą jeszcze z 2 miesiące albo i dłużej.

Opublikowano

@2up, piaty post od gory. Napisalem jak to "czasami" wyglada. Sprawdzilem ponownie, nadal dziala :)

Juz "tylko" 2.500 kodow :)

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...