Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] OuterHaven 24/7 [40 slotów] [Survival + Wojny Gildii] [Giant Zombie] [Ciekawe zastosowanie gąbek]


TheMarexPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg OuterHaven

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: Podamy przy starcie

[Planowany start: 2013-05-27 godzina 20:30]

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Wszędzie oprócz spawnu

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Gdy serwer wystartuje będą eventy do wygrania będą Vipy oraz inne ciekawe nagrody ^^

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Admin.png
[HeadAdmin]TheMarexPL
[HeadAdmin]detefab

pluginy.png
Najważniejsze pluginy:

- Essentials

- Permissions

- OtherDrops

- Gildie

- EpicBoss

InfoDOt.png

Na serwerze jest dodane parę fajnych rzeczy, a mianowicie dodaliśmy duże zombie które się spawnuje co jakiś czas w okolicach spawnu:

post-464917-0-29794600-1369661504_thumb.png

Z zombie dropią gąbki:

post-464917-0-31222700-1369661515_thumb.png

Natomiast jak rozwalimy gąbki kilofem dropią nam ciekawe przedmioty od blazerod po diamenty ;)

post-464917-0-24032500-1369661526_thumb.png

Mamy także mały i przejrzysty spawn:

post-464917-0-45584800-1369661550_thumb.png

Całość prezentuje się naprawdę ciekawie

Opublikowano

Bardzo ciekawie się zapowiada ;> Na pewno będę na nim grał, rozmawiałem dzisiaj z jednym z adminów i bardzo w porządku człowiek.

Polecam serwer ;)

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Slabo sie zapowiada.. jezeli to zapowiedz to musza byc interesujace pluginy, ogarnieta administracja itp.. choc nwm. zobaczy sie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...