Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Gry podobnej do lol-a (Gry typuu MOBA)


TraV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

 

Mam słabego kompa i chciałem pograć w lol-a ale mi nie pojdzie ;D

Wiec mam pytanie :P

 

Jakie znacie gry podobne do lol-a ?????

 

Taki typ zagrywki jak lol podobno nazywa się "MOBA" :X Ale nwm.

Jak tak to własnie takiej gry szukam.

 

 

Gra musi:

-Być po POLSKU,

-Nie wymagać pixel shader +1.4 (bo mam 1.4 xD)

-Być na PC

 

Opublikowano

Dota 2

 

Kur**... Taki masz problem przeczytać treśc posta ????? I czytasz sam temat... A jak nie wiesz to nie pisz. Nie mma zamiaru pisać pod każdym postem:

-nie działa,

-nie po polsku

-za dobre wymagania

 

....

 

Pixel shader do Dota 2 to 2.0 . A jak pisałem mam 1.4

Opublikowano

może tak infinite crisis jak się nie mylę

MOBA są beta testy

gra z marvela

czyli batman i inni bohaterowie

nie wiem jakie ma wymagania "soryy"

xih3gEBG.png

Opublikowano

Zobacz na Heroes of Newert, Bloodline Champions.

Podobne sa tez gry przegladarkowe Drakensang i Settlers Online.

 

Nie jestem pewny co do Pixel Shadera.

Opublikowano

Heroes of Newert - pixel shader 3.0

 

Bloodline Champions. - pixel shader 2.0

 

Drakensang - pixel shader 3.0

 

Settlers Online. - nie podoba mi się ;p więc ani nie sprawdze pixel shadera ;d

 

Ok widze że na kompa z pixel shader 1.4 niema gier ;d niemam na kompie ani 1 gry ;d

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

wiem że temat stary ale spróbujmy :

też mam kompa z pixel shader 1.4 i możesz spróbować z emulować pixel shader za pomocą programu 3Danalyze link :

http://download.chip.eu/pl/3D-Analyze_85188309.html

lub grać w gry takie jak :

Metin2

Nostale

Last chaos

4 Story

Plants vs Zombies

Minecraft

Gta SA

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

Metin2 albo NosTale, gorąco polecam, jednak to nie jest podobne do LOLa :P

Raczej ciężko będzie z taką grą ;/

Opublikowano

Drakensang pixel shader 3.0? nie widzi mi sie to ja mam 2.0 i to jest gra przegladarkowa gosciu :)

JuTubers . PL



Zapraszam


  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Drakensang nwm ale nie pójdzie. I wiem że jest przeglądarkowa.

Chciałem zagrać w Kings Road (na fb) ale też nie działa.... lol

 

nosTale - nie zagram, Grafa mi przypomina tibie. (chociarz nie grałem) xD

 

 

Metin2 Grałem 5-6 lat i mi się znudziła ;d Chociarz dalej gram na priv ale czasami xD

Last chaos grałem ;p Nie podoba mi się przez to lamerskie zdobywanie pU. ;d BLokowac expa itp.

 

4 Story - nie pójdzie mi.

 

Plants vs Zombies - To to ja mam ale na telefonie ;DD

Minecraft

 

Gta SA przeszedłem z +4 razy

 

A z gier MOBA nie pójdzie mi żadna więc można zamknąć :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...