Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MC KRZESIWO] [1.5.2] [SURVIVAL] [FRAKCJE] [ZABAWA] [UNIKATOWE PLUGINY] [WIELE WIELE WIĘCEJ] !


Steve_17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

91d335f9663cac42b65815657f31d7a336acec1c



strzalka.gif TYP: SURVIVAL/FRAKCJE/FUN





strzalka.gif Sloty: 40





strzalka.gif IP: MCKRZESIWO.TK (OFFLINE) PRACE TRWAJĄ





strzalka.gif Potwory: TAK





strzalka.gif Zwierzęta: TAK





strzalka.gif PvP: TAK





strzalka.gif Premium: NIE





strzalka.gif Nether: TAK





strzalka.gif BialaLista: NIE



de23241a3061d23e5b1f0704008c9432cc6853eb


-LOGOWANIE SIĘ PO POLSKU


-SYSTEM GILDII / WOJEN GILDII


-SYSTEM PŁACENIA PRZEDMIOTAMI ZA ZAŁOŻENIE GILDII


-INFORMACJE O STANIE ŻYCIA PRZECIWNIKA


-UKARANIE GRACZA KILLEM ZA WYJŚCIE PODCZAS WALKI


-PODSTAWOWE PLUGINY POZWALAJĄCE ŁATWIEJSZA KONFIGURACJE SERWERA


-SYSTEM PRZECIW CHEATEROM


-RUDY SUROWCÓW WYPADAJĄ ZE STONA+ DODATKOWO DROPI EXP


-ORAZ WIELE WIELE WIĘCEJ



ce0e51d8d0a207b51d38f3f1881cb823ea2211ea


TWOJĘ SUGESTIE ORAZ PROPOZYCJĘ MOŻESZ


PISAĆ W TYM TEMACIE BĄDŹ DO MNIE NA PW !


JEŻELI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ


O SERWERZE RÓWNIEŻ PYTAJ


ŚMIAŁO NA KAŻDE PYTANIE ODPOWIEM Z PRZYJEMNOŚCIĄ.


POSZUKUJĘ OGARNIĘTEJ OSOBY NA


STANOWISKO ADMINISTRATORA ! I NIE


PISZE MI COŚ TYPU "EE ZNAM KOMENDY


8/10 UMIEM ROBIĆ WORLD EDITEM


I WORLD GUARDEM.." TAKIE COŚ MOŻECIE


PISAĆ NA HAMACHI DO KOLEGI.. ;)


Opublikowano

1. IP ?
2. Czego wymagasz od admina ? bo komendy wszystkie są dostępne pod komendą /help więc tylko debil moze napisać 8/10 skoro wszystkie ma na spisie...

Opublikowano

1. IP ?

2. Czego wymagasz od admina ? bo komendy wszystkie są dostępne pod komendą /help więc tylko debil moze napisać 8/10 skoro wszystkie ma na spisie...

 

IP dodane, póki co trwają prace nad serwerem :) Od administratora wymagam ogólnego pojęcia o pluginach silniku i ogólnie grze. Czyli np. że jak znajdę jakiś problem w plikach to pomoże mi go rozwiązać/dojść do rozwiązania ;)

 

Podaj IP.

1H

IP adress został dodany :) Pozdrawiam

 

@edit

Małe zmiany :) Dostałem bardzo dobrego anty xraya test sprawnościowy przeszedł na poziomie 10/10 Zaliczone więc Surowce będą wypadać normalnie z Rud.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Przewidywany start serwera to 30.05.2013 Musisz tam być na pewno <3 Propozycje pluginów przyjmuję otwarcie xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...