Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☛☛[RPG]Pac-Craft[Surv+Frakcje]NoweITEMY[NoweDROPY]MEGAEXP[130 Slotow]NO-PREMIUM☚☚


TomekMT22

Co dodac?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co Dodac na serwer?

    • Paintball na mapach Counter strike
      10
    • Spleef
      3
    • PvP
      7
    • Rainbow Tours
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

52398985.jpg

19.gifAdres Serwera: s2.pac-craft.pl

19.gifIlosc Slotów: 130

19.gifMoby:Tak

19.gifPvP:Tak

19.gifNoPremium:Tak

19.gifWhitelist:Tak

14859114.jpg

[H@]Tomek


[Technik]27Pablo



Moderator: WOLNE

KidModerator: WOLNE


54453738.jpg

Serwer jest na wersje 1.5.2. Jesteśmy profesjonalną serwerownią. W trakcie tworzenia jest również S1 na ktorym będzie międzyinnymi: SG,Survival,SkyBlock,Spleef,PaintBall.

Darmowy VIP po wygraniu 10 godzin na serwerze!

Komendy:

/pomoc

/gildia

/moby

/stone

/f create

/f help

Crafting Nowych Strzał:

rCwg9xi.gif


Prosze o usuniecie innych prezentacji tego serwera.


ZAPRASZAMY!


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Witam , Ja mam pytanie takiej treści . W ankiecie jest zawarta odpowiedz mianowicie chodzi mi o : Rainbo Tour . Na czym to polega?

Opublikowano

JEst to forma Eventu Wyścig na jednej z map typu Rainbow Tours


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Ostatnia edycja była nie udana... Nie wiem czy warto zagrać... c:

Opublikowano

Ostatnia "Edycja" To były BetaTesty :)

 

Odkryliśmy kilka bugów i zostały one załatane :)


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Polecam serwer!

Ogarnieta administracja.

Nie zgriefowana mapa

Ladny spawn co prawda obecnie troszke pusty ale mam nadzieje ze to sie zmieni :)

 

Jedynie brak graczy!

Wbijac!!!!

Opublikowano

Mam nadzieje że zostana wprowadzone nowe rzeczy , a nie tylko to co reprezentuje " Soba " serwer . Chodzi mi o to ze poki co jest pusty . W sumie prawde mowiac jakas rozbudowa spawnu by mogla byc przeprowadzona . Nie sadzisz?

Opublikowano

Myślimy o dobudowaniu paru atrakcji. Jak również mape typu piaskownica:)

 

oraz areny PvP Paintball i inne takie.


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Widze ze serwer warty rozkrecenia , wszedlem Administracja dobrze pilnuje "Swojego placu zabaw" ;3
Mam nadzieje ze pare osob bedzie chetne z nami go rozreklamowac , bo ja osobiscie jestem ZA ;3.

~Rozbudowa , ok .
Ale czy Macie maszyne gotowa "czyt. Zabezpieczona" Przed atakami typu DDoS?

Opublikowano

Oczywiście :)

 

EVENTY W KAZDA SOBOTE ORAZ PONIEDZIAŁEK


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Siemka Szukacie Admina może?

Jestem doświaczony i adminem własnego servera z kumplem znam bardzo dobrze komendy i posiadam TS3 i Skaypa także konto na Youtube-CyreuszPlayGames.

jeśli jesteście zainteresowani to możemy porozmawiać na ten temat mój nick na MC taki jak na YT:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

szczerze mówiąc eventy mógłbyś zrobić częściej :-) . Serwer mi się podoba , jutro zacznę na nim grać . Podoba mi się bardzo że nie jest pod itemshop . :-) ale czy zostaną wprowadzone jakieś rekrutacja.

 

szczerze mówiąc eventy mógłbyś zrobić częściej :-) . Serwer mi się podoba , jutro zacznę na nim grać . Podoba mi się bardzo że nie jest pod itemshop . :-) ale czy zostaną wprowadzone jakieś rekrutacja.

Opublikowano

Eventy 2x w tygodniu dość spore starczą + Okazyjne :)

 

Nagrodami są konta VIP. Doładowania. MobSpawnery. Frakcje Diamenty. Sety. Więc jest o co walczyc


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

VIP 11zł. SVIP 16 zł . SVIP 4Ever 23 zł

 

 

PRZERPASZAMY ZA WL> JUZ ZDJETE


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...