Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Komputer nie mogę nic zrobić pomożecie ?


maras1402

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zrobiłem sam aktualizacje biosu i mam problem, może zacznę od tego, że już na płycie miałem ten program @BIOS
zainstalowałem wybrałem pierwszą opcję nie wiem jak się nazywa, ale
możecie sprawdzić jak coś. Uruchamiam ponownie kompa i d**a ekran
przełączył się w stan wstrzymania, zasilacz chodzi raz szybciej raz
wolniej, jak sprawdziałem czy np diody od wejścia LAN palą się, nie
paliły się, myszka jest podłączona pod USB i widać że jest podświetlona,
klawiatura nie działa raczej bo nie idzie zapalić diody jak klikam np
Caps Lock'a

Moim zdaniem za mało mocy komp dostaje, kompa mam
od 3 dni wszystko ładnie chodziło przez te 3 dni zrobiłem aktualizacje
biosu i już d**pa tak jak wcześniej pisałem.

 

Specyfikacja Komputera:

 

Procesor: AMD X6 FX-6300 3,5 GHz 14 MB CACHE

Płyta Główna: GIGABYTE GA-78LMT-S2 AMD 760G

Pamięć RAM: GEIL 8 GB DDR3 1600 mhz

Karta Graficzna: MSI GT630 4 GB DDR3 128 bit

Dysk Twardy: 1,5 TB Sata II

Zasilacz: Bandit 12 cm 500W z PFC

Obudowa: ADICT POWER BP3302

Nagrywarka: DVD-RW DL x22

 

Jak możecie jakoś pomóc to wielkie dzięki piszcie tu lub na PW.

Opublikowano

Wyjmij bateryjkę od biosu na kilka minut, wsadź ją i spróbuj odpalić kompa.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Jak masz od 3 dni, to zwróć natychmiastowo, w tej samej cenie, złoży się coś wydajniejszego, działającego i bezpiecznego, bo ten komputer to.... polecam lekturę stopgotowcom.pl

Nie ma co się z tym bawić.

Opublikowano

Wyjmij bateryjkę od biosu na kilka minut, wsadź ją i spróbuj odpalić kompa.

wyłożyłem na 30 minut i nic spróbuje może na troszkę dużej i zobaczymy efekty

Opublikowano

 

Jak masz od 3 dni, to zwróć natychmiastowo, w tej samej cenie, złoży się coś wydajniejszego, działającego i bezpiecznego, bo ten komputer to.... polecam lekturę stopgotowcom.pl

Nie ma co się z tym bawić.

 

 

Koniecznie! Najbardziej się opłaca. Ten komputer to gówno, nie opłaca się go ratować.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...