Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź [FreeBuild] [ItemShop] [Dedyk] [1.5.2] [REKRUTACJA]


hugoik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HeavenCraft (Zapowiedź)


61990680.png
Przy starcie


typserwera.png
FreeBuild


iloscslotow.png
----


wersjaserwera.png
1.5.2


bialalista.png
nie


premiummy.png
nie


potwory.png
tak


zwierzeta.png
tak


nethers.png



testcb.png
tak


ekipapv.png
WĹaĹciciel-ja / HeadAdmin- / Admin- / Moderator- /


dodatkoweinfou.png

Narazie 5 slotów . Powiększymy na stracie. Jest otwarta rekrutacja.Wzór:
Nick: Wiek:
Znajomość Pluginów [./10]:
Ranga na którą startujesz: (Admin , Moderator)
Coś o sobie:
Gadu-Gadu:
-------------------------------------------------------------------------------------------
Dodatkowo musisz dać małą opłatę na serwer . Dzieki temu bedzie wiecej slotów
Moderator - koszt 7,38zl z VAT
Admin-koszt 7,38zl z VAT
Jeśli składasz podanie i zostanie zaakceptowane musisz zapłacić darowizne . Wyżej jest napisane . Jeśli podanie zostanie zaakceptowanie skontaktuje się z wami na gg . Na gg podam treść oraz numer żeby zapłacic za range. Zapraszam do składania podań!!

Jest 5 dostepnych Vip-ów na promocji !!
1 vip kosztuje 3,69zĹ z VAT

Vip jest na ZAWSZE Range dam na stracie serwera (To jest promocja)
Jeśli chcesz kupic tego Vipa na promocji napisz pod tematem '''' Vip Promocja (Tutaj twoje gg)'''' ja się z tobą skontaktuje i podam nr i tresc sms-a . N


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...