Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak postawić server 24h/7 na cba.pl lub innym serwisie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, jak w tytule szukam jakiegoś sposobu na stworzenie dedyka działającego 24h/7 zupełnie za darmo. Wie może ktoś jak to zrobić i na jakich serwisie to zrobić?

Opublikowano

Przykro mi ale hosting cba.pl jest na strony www.

A nie na darmowe serwery Minecraft.

Więc nie da się tam postawić żadnego serwer'a MC tylko serwer WWW ;)

Opublikowano

Proszę od tej pory nie pisać mi, że na cba.pl nie można postawić server mc, bo to już wiem!

Może jest jakaś inna strona, na której można? Taka "cba-podobna".

Opublikowano

What? Cba to hosting WWW, Więc nie rozumiem za bardzo "Cba-Podobna".Serwer 24/7? Słyszałem o darmowym VPS gdzieś na mpc napewno piszę ;)

Opublikowano

Ta jasne ... pewnie że idzie. W końcu strony CBA stoją na jakimś serwerze Apache z PHP. A skoro PHP to można by i też jakiś skrypt. Problem tylko w tym , że takie coś jest zablokowane...

Pomogłem? Nie zapomnij dać plusa plus.png i oznaczyć jako najlepsza odpowiedź


Opublikowano

Ta jasne ... pewnie że idzie. W końcu strony CBA stoją na jakimś serwerze Apache z PHP. A skoro PHP to można by i też jakiś skrypt. Problem tylko w tym , że takie coś jest zablokowane...

 

Pewnie że się da. Ale jest to zabronione w regulaminie i szybko usuną :3

Opublikowano

Pewnie że się da. Ale jest to zabronione w regulaminie i szybko usuną :3

How?

Opublikowano

Mozesz na craftshell ale nie gwarantuje ze nie bedzie lagow.Serwis shell juz dawno zablokowal mozliwosc serwerow mc ale jest jeszcze craftshell.pl albo .com (Nie pamietam :P)

Jest tez jak podal kolega wyzej darmocraft.pl .

Opublikowano

Przepraszam ale ktoś tu czytać nie umie ...

On nie pyta się :

Na jakim najlepiej hostingu postawić serwer ?

 

Tylko na jakim darmowym:

A odpowiedz:

Najlepiej postawić na płatnym ...

 

To nie odpowiedź co ?

 

Co do tematu:

Oczywiście, że się da ale niestety nie powiem Ci gdzie ... :D Poszukaj, popytaj i się dowiesz ...

 

Pozdrawiam

331g11v.png

Opublikowano

Za darmo nic takiego nie zrobisz. Nic w tym świecie nie ma za darmo nawet w twarz nie dostaniesz za free.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...