Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz [Fucion-Craft][1.5.2][NIS][ Ogarnięta Administracja ]


eq11eq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na server Fucion-Craft Start 5 Czerwca



informacje.png


Server bedzie polegał na tym że bedzie sie walczyło Potkami


Server ma 7 slotów ale i tak kazdy gracz moze wchodzic na pełen server to takie cos jak nieograniczone sloty wiec nie bujcie sie dla kazdego starczy miejsca.


Jezeli pomysl ci sie podoba i chcesz go zrobic na swoim serverze musiscie napisac do mnie o zgode.



Server jest



No hamachi


No premium


IP: Niedługo podamy


Server na Hostingu Endetchest.pl



Potwory Tak


Zwierzęta Tak


PvP Tak


WhiteList - do 5 czerwca Tak



admini.png


Właściciel Servera - Ziolek


WspółWłaściciel - Fiflon2002


Administrator - lukaszj29


Administrator - Kiwik98



pluginy.png


Fajne i Ciekawe



inf.png


Server tymczasowo nie posiada Ts'a.


Na serverze bedzie można kupić VIP i S.VIP który daje nieograniczoną ilość potków.


Strona servera : Bedzie 4 czerwca.


NIS - Nieograniczona Ilość Slotów.


Myślę że pomysł się podoba.


Ogarnięta Administracja.



A tu macie pare SS nieskonczonego Spawna


post-590357-0-54918200-1369513917_thumb.png


post-590357-0-58811000-1369513928_thumb.png



Pozdrawiam Ziolek


Skype: ziolostanikziom


Obrazki wzięte z grafiki :D


Opublikowano

@edit Teraz zauważyłem że Ziolek wolał zmienić nazwę serwera z McBuildCraft na Fucion-Craft Pewnie było mu wstyd po moim komentarzu ;( Biedaczek.

 

Pozwolę sobie zacytować mój post z innej prezentacji Ziolka ponieważ Administrator dawniejszą prezentacje kazał jakiemuś modowi zablokować po moim komentarzu ^^ heh.

 

Cytuję mój komentarz :

"Nie ogarniasz nic...


 


Admin Jest bardzo tepy lekko go wnerwiłem że daje komuś admina a sam
innym mówi ze rekru ON od 29.... A więc dostałem za To bana z powodem
"nq"


Admin ma max 10-12 lat.. Jest nieogarem i debilem. A ci co grają na
tym serwerze to piszą tak choćby byli naćpani czyli dzieci
nieogarniające jak admini...


Jest 3 Lub 4 Adminów na serwer 7 slotowy Nie normalne... ;>


 


Screen Shot Banu.. :


http://oi41.tinypic.com/2ywuyyh.jpg


 


Ciekawy Powód nieprawdaż ?


Do Admina Debila Ziolka :


Lepszego ciekawszego powodu się nie dało napisać Dzieciaku ? ;o :)"

 

Odpowiedź Ziolka na mój komentarz czyli : eq11eq

"Spier*** wyzywasz wszystkich na serverze masz 10 lat i o wszystko
prosisz kurwa muwisz ze moj kolega ma nodusa a sam jakoś po ścianach
chodzisz chypa tak dlugiego parkoura sie nie da przejsc w 5 sekund Nara tępa dzido"

 

Ziolek mam pytanko :D Jaką masz ocenę z polskiego że takie byki walisz ? ^_^

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...