Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[+1.5.2+]DwaZamki[24/7][10slotów][Kwadratowa Masakra V][Drop ze stone]


domek33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg DwaZamki



informacje.png



strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra V


strzalka.gifSloty: 10


strzalka.gifIP: onlydead.maxc.pl:25695


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Nie(Po tygodni włącze PVP)


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Tak




admini.png
AdminBlue:_PNG_ AdminBlue:iPucek



pluginy.png
Dobrane idealnie do serwera :)



inf.png
==========----->Start o 20:45<----==========
Posiadamy dyn mapę:http://node40.pukawka.pl:10213
Posiadamy unikalne komendy takie jak:
/dom
/ustawdom
/gildia zaloz [Tag] czy /g zaloz[Tag]
/start
/zycia
/ozyw
Podanie na WL:
Nick:
Wiek:
Nie będziesz griefował?:
Coś o sobie:
Blue czy Red:
Aby ustawić cuboid gildi należy pisać do adma.Oczywiście żeby założyć gildie potrzebne są itemki.Itemki są zapisane na spawnie.

TS3:5.175.211.7

Opublikowano

Nick: PackFlamePL
Wiek: 12 lat :/
Nie będziesz griefował?: Nie
Coś o sobie: Lubię grać w minecraft'a. Mam na imię Marcin. Chodzę do szkoły podstawowej w Nowej Soli. :D
Blue czy Red: Blue

mca.png

Opublikowano

Nick: przemekx68
Wiek: 15 lat
Nie będziesz griefował?: NIE
Coś o sobie: jestem ogarnięty, kulturalny i umiem pisać po polsku xD, posiadam TS3 oraz mikrofon jak trzeba
Blue czy Red: Blue

 

P.S dziś już nie wbije bo właśnie idę na mecz

Opublikowano

Nick: Savarill
Wiek: 15lat
Nie będziesz griefował?: Nie
Coś o sobie: Lubię grać w minecraft'a. Mam na imię Hubert. Moje Hobby to rolnictwo :D
Blue czy Red: Red

Pomogłem, daj lajka ! :)

Opublikowano

Nick:Dastars
Wiek:14
Nie będziesz griefował?:nie grifowałem , nie grifuje i nie bende grifować
Coś o sobie:mam 14lat.lubie pograc se w mc.jestem ogarniety i pomysłowy
Blue czy Red:Blue

Opublikowano

Nick:Ankros
Wiek:14
Nie będziesz griefował?:Nie
Coś o sobie:Jestem Michał mam 14lat.Pisze pluginy do mInecrafta
Blue czy Red:Blue

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Nick: adi121099
Wiek:14
Nie będziesz griefował?: uczciwa gra!
Coś o sobie: kreatywny niepowtarzalny <3
Blue czy Red: BLUE

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

Nick: Graihia
Wiek: 15
Nie będziesz griefował?: Nie
Coś o sobie: Lubie kopać.
Blue czy Red: Blue

 

Mój kuzyn

 

Nick: ThePiotrek
Wiek: 11
Nie będziesz griefował?: Nie
Coś o sobie: Też lubie kopać
Blue czy Red: Blue

 

Ja Graihia teraz jestem u niego, gramy razem na dwóch kompach. Ja jestem już rozeznany w minecraftcie a on nie zabardzo więc będe mu troche pomagał.

Opublikowano

Nick:Prison_Break
Wiek:14
Nie będziesz griefował?:No pewnie, że nie :)
Coś o sobie:Mam na imię Olek, jestem mini youtuber'em, lubię grać w Minecrafta, szczególnie rywalizować, a najbardziej lubię walki pomiędzy zamkami. :)
Blue czy Red:Blue

Opublikowano

Jeszcze mój kolega

 

Nick:_antczak_

Wiek:13

Nie będziesz Griefował? : NIGDY

Coś o sobie: Lubie Kopać,miły nie troll

Blue czy Red: Blue(MrJanowiakPL też blue)

Najlepsze są

 

 

 

ŚLĄSKIE KLUSKI I ROLADA!!

Opublikowano

Nick: Boyownik

Wiek: 14

Nie będziesz griefował?: Pewnie, że nie

Coś o sobie: Lubię budować, kopać, nie trolluje ludzi i jestem przyjacielski.

Blue czy Red: Blue

Opublikowano

Nick: HuriN
Wiek: 15
Nie będziesz griefował?: Nie będę :)
Coś o sobie: Nazywam sie Mateusz :) Jestem bardzo ogarniety i kulturalny ;p
Blue czy Red: RED

 

I prosze Administratora zeby bylo po rowno ludzi w RED and BLUE

Bo widze na dyn mapie ze BLUe z 6-7 a red z 3-4 .

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick: Archerowy
Wiek: 12
Nie będziesz griefował?: Nie.
Coś o sobie: Nazywam się Krzysztof. Mam 12 lat, lubię gry komputerowe i grać w piłkę nożną. Lubię serwery typu KM.
Blue czy Red: Red

 

Podanie Kolegi:

 

Nick: fojor

Wiek: 14
Nie będziesz griefował?: Nie.
Coś o sobie: Nazywam się Norbert i mam 14 lat. Co tu gadać? Lubię bardzo serwery KM, a sezon 5-ty jest extra,
Blue czy Red: Red

Opublikowano

Nick:Meno

Wiek:14

Nie będziesz griefował?:nie

Coś o sobie:Lubię grać w minecraft i mam na imię Seweryn

Blue czy Red:
Blue



ile admin ma wogóle lat?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...