Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Po Restarcie Nie Chce Się Włączyć! ;/


JonyT8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema all, mam problem,ponieważ serwer nie chce mi się po restarcie włączyć,to znaczy jest włączony ale jest takie coś:

To jest ukryta treść, proszę

 

serwer jest włączony,ale jak chce się zalogować to pisze cały czas " Zostaniesz połączony z serwerem "

za przydatną odpowiedz daje duuuuuużo + i 5*!

 

@EDIT: na serwer dałem 1gb ramu,utrzymałem 20 osób na raz na serwerze i lagów nie było ;/

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

1. Nie ten dział

2. Jak długo czekaliście po wyskoczeniu tego calego "Operation timed out"?

Modna sygnatura.

Opublikowano

czekam już 30 minut wpisałem start i tak nic ;/

przed resetem postaci normalnie było ;/

 

 

@PS: sorry,że nie ten dział ale tutaj dużo odpowiedzi jest,a w tworzeniu nikt nie odpisuje ;/

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...