Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Freebuild][SurvivalGames]McFreebuildPL[20slotów][Rekrutacja ON ]


Olo1998123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg McFreebuildPL



Info.png



strzalka.gifTYP: Freebuild+survivalGames


strzalka.gifSloty: 20/ Edit włączamy 10 slotów na początek serwer będzie full zwiększamy .


strzalka.gifIP: s3.mineserv.eu:11876

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON


strzalka.gifPvP: Po za miastem ,na arenach


strzalka.gifPremium: Tak/Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie



Admin.png
Otwarta Rekrutacja



pluginy.png
Spolszczone



InfoDOt.png
Niebawem dodamy wszystko server będzie niebawem działał ! Pozdrawiamy

Co Do rekrutacji
Imię:
Nick z gry:
Gracz Premium/Nopremium :
Wiek:
Od Jakiej wersji grasz w minecraft ?
Doświadczenie :

////

 


Prawie wszystko jest już gotowe na dniach serwer ON

sklep internetowy prawie gotowy !

whitelist OFF ! Zapraszamy

post-312220-0-19766100-1369824795_thumb.png

post-312220-0-30567300-1369824843_thumb.png

post-312220-0-15890400-1369824871_thumb.png

 

 

 

post-312220-0-93759700-1369824877_thumb.png

Opublikowano



Imię: Marcel
Nick z gry: _marcei_
Gracz Premium/Nopremium : Premium
Wiek: 12 / 13
Od Jakiej wersji grasz w minecraft ? Beta 1.8.1 z tego co dobrze pamietam
Doświadczenie :
Duze : O Dawanie flag, cuboida. Pluginy typu player status sign i wszystkie potrzebne ;) I dodam tez ze bylem juz Budowniczym, KidModem 2 razy, Modem, JuniorAdminem, Adminem i H@ wszystko prawie awanse ;) Teraz mam serwer z kolega niestety narazie jest off

mca.png

Opublikowano

Imię:Przemek
Nick z gry:JeBeKtv
Gracz Premium/Nopremium :Non
Wiek:13
Od Jakiej wersji grasz w minecraft ? Jakos od bety.
Doświadczenie :Duzeee :D Prowadze wlasny serwer , bylem juz na 4 serwerach administratorem (dosyc duzych) . Umiem sie obslugiwac prawie kazdym pluginem , potrafie je skonfigurowac , umiem np.dawac cuboidy , flagi oraz wiele wiele innych.Jestem tez niezlym budowniczym i umiem zapanowac nad duzym tlumem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...