Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiej nacji Td'ki najlepiej dla początkującego ?


co sie stao ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

X niemiecka jest kozacka ;p do 1600 damage ;) polecam niemieckie tdki

Kozacka ? Przecież to stodoła, już lepszy chyba ten brytol, też ma dmg ale przynajmniej ma wieże. Rosyjskimi strzelisz kilka razy, a jak tym niemcem spudłujesz to chwile poczekasz.

Opublikowano

Osobiście polecam brytyjskie i amerykańskie , zaletą brytoli jest przyjemna gra do IX tieru na X jest troszku słabo ale widziałem filmik na którym gościu wykręcił na nim prawie 12k dmg, prawie wszystko na hita schodzi jak wejdzie :) więc wszystko leży w twoich umiejętnościach.

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Francuzy TD są świetne już od T5. Doskonałe działa i dobre camo (w tym leży wyjątkowość T5 i T6 francuzów TD). Na T7 camo już nie jest dobre (jest strasznie duży), ale jest bardzo mobilny i ma świetne działo (coś w stylu SU-122-44, tylko nie ma Camo, ale ma lepsze działo i pancerz).

T8 i T9 są mobilne, z dobrymi działami, z dobrym camo i pancerzem. T8 ma penetrację 270 prawie, więc oprócz ISU-152 ma najlepszą penetrację tieru.

T9 ma chory pancerz, jest niezwykle mobilny i w sumie, gra się nim jak medoTD. Świetnie się do tego nadaję (moim zdaniem), ponieważ ma dobrą penetrację, jest szybkostrzelny, ale ma słaby (tylko 400) dmg na strzał.

T10 jest mobilniejszą wersją T9, ale ma potężne działo z magazynkiem bębenkowym (jak przyfarci zabije Mausa na magazynek) z 3 strzałami w magazynku.

Opublikowano

Francuzy TD są świetne już od T5. Doskonałe działa i dobre camo (w tym leży wyjątkowość T5 i T6 francuzów TD). Na T7 camo już nie jest dobre (jest strasznie duży), ale jest bardzo mobilny i ma świetne działo (coś w stylu SU-122-44, tylko nie ma Camo, ale ma lepsze działo i pancerz).

T8 i T9 są mobilne, z dobrymi działami, z dobrym camo i pancerzem. T8 ma penetrację 270 prawie, więc oprócz ISU-152 ma najlepszą penetrację tieru.

T9 ma chory pancerz, jest niezwykle mobilny i w sumie, gra się nim jak medoTD. Świetnie się do tego nadaję (moim zdaniem), ponieważ ma dobrą penetrację, jest szybkostrzelny, ale ma słaby (tylko 400) dmg na strzał.

T10 jest mobilniejszą wersją T9, ale ma potężne działo z magazynkiem bębenkowym (jak przyfarci zabije Mausa na magazynek) z 3 strzałami w magazynku.

 

Francuzy T9 i T10 nie mają przypadkiem tego samego działa? :)

76561198001815076.png
Opublikowano

Hmm... Ponoć francuzami gra się trudno ,ale nie wiem czy tyczy to się wszystkich czołgów. Jeżeli tak to Focha sobię odpuszczę ,ale będę grał amerykańskimi Td'kami. :P

Opublikowano

Hmm... Ponoć francuzami gra się trudno ,ale nie wiem czy tyczy to się wszystkich czołgów. Jeżeli tak to Focha sobię odpuszczę ,ale będę grał amerykańskimi Td'kami. :P

IMO francuzy raczej zostawić jako 2 linie a nie jako 1

Opublikowano

Francuzy T9 i T10 nie mają przypadkiem tego samego działa? :)

Nie

AC Mle. VIII i Foch IX mają takie same.

Foch X 155 ma działo kalibru 155 z 3-strzałowym magazynkiem.

Mniej celny niż IX, ale magazynek, dmg i penetracja.

 

 

IMO francuzy raczej zostawić jako 2 linie a nie jako 1

Francuzy to ogólnie trudna linia, nie polecam na początek

shoob.png

Opublikowano

 

A czy amerykańskimi Td'kami gra się trudno ? I którymi Td'kami gra się najłatwiej ?

Wlasnie najlatwiej sie gra rosyjskimi i amerykanskimi

Opublikowano

Kozacka ? Przecież to stodoła, już lepszy chyba ten brytol, też ma dmg ale przynajmniej ma wieże. Rosyjskimi strzelisz kilka razy, a jak tym niemcem spudłujesz to chwile poczekasz.

Może i stodoła ale od frontu go nie przebijesz ale jak Ci przyłoży to zginiesz.

 

Francuzy TD są świetne już od T5. Doskonałe działa i dobre camo (w tym leży wyjątkowość T5 i T6 francuzów TD). Na T7 camo już nie jest dobre (jest strasznie duży), ale jest bardzo mobilny i ma świetne działo (coś w stylu SU-122-44, tylko nie ma Camo, ale ma lepsze działo i pancerz).

T8 i T9 są mobilne, z dobrymi działami, z dobrym camo i pancerzem. T8 ma penetrację 270 prawie, więc oprócz ISU-152 ma najlepszą penetrację tieru.

T9 ma chory pancerz, jest niezwykle mobilny i w sumie, gra się nim jak medoTD. Świetnie się do tego nadaję (moim zdaniem), ponieważ ma dobrą penetrację, jest szybkostrzelny, ale ma słaby (tylko 400) dmg na strzał.

T10 jest mobilniejszą wersją T9, ale ma potężne działo z magazynkiem bębenkowym (jak przyfarci zabije Mausa na magazynek) z 3 strzałami w magazynku.

Francuzy świetne zaczynają się od lini VI jak ogarniasz jak się gra TD'kami to cud miód malina. A kiedy już odkryjesz TD Francuski z magazynkiem to stajesz się cichym zabójcą. Gorąco polecam ich linię (FRA ofc) dla obeznanych graczy.

 

 

A co do topic'u dla początkujących to tylko USA lub GER (chociaż lepszym wyborem bd TD'ki z USA.).

Sig.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...