Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] GG i wywolywanie funkcji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Probuje wywolac funkcje ataku w grze. W neizabezpieczonym kliencie pushuje 5 parametrow i potem call, wszystko dziala jak nalezy. W kleincie z GG juz to nie przechodzi i nie mam bladego pojecia jak sprawdzic gdzie program sie wywala. Parametry napewno sa dobre

Po pierwsze zalatw sobie lodowke do pokoju, nigdy nie spij dluzej niz 5 godz dziennie (najlepiej rozłóż to na 2 razy 2,5h) zabierz mamie z torebki pieniadze i nakupuj rzeczy na allegro, nie trac czasu na sniadanie i kolacje (zastap je pizza albo jakimis chipsami), pytaj kazdego o "pt plizz" albo "zen plox" - dostaniesz bajery a gdy ktos kolo ciebie przechodzi koniecznie musisz pisac "no ks" to takie powitanie w muonline (ale tylko poza miastem).

 

MU tutorial by soulmaster ^_^

Opublikowano

pewnie adres funkcji jest inny, no i w ogole w jaki sposob wstrzykujesz kod? Detekcja jest juz pewnie na tym poziomie.

Pisze boty do gier WWW na zlecenie.

Opublikowano

adres funckji jest dobry paramtery tez. Kod wstrzykuje w DLL, wykonuje sie na F1. Masz jakies doswiadczenie? Moglbys zerknac na to na teamviewerze? Z gory dziekuje

 

Moge wstrzykwiac jakie tylko chce DLLki, zrobilem pare innych hackow ktore dzialaja. Tylko wywolywanie funkcji sie pieprzy

Po pierwsze zalatw sobie lodowke do pokoju, nigdy nie spij dluzej niz 5 godz dziennie (najlepiej rozłóż to na 2 razy 2,5h) zabierz mamie z torebki pieniadze i nakupuj rzeczy na allegro, nie trac czasu na sniadanie i kolacje (zastap je pizza albo jakimis chipsami), pytaj kazdego o "pt plizz" albo "zen plox" - dostaniesz bajery a gdy ktos kolo ciebie przechodzi koniecznie musisz pisac "no ks" to takie powitanie w muonline (ale tylko poza miastem).

 

MU tutorial by soulmaster ^_^

Opublikowano

bump, someone?

Po pierwsze zalatw sobie lodowke do pokoju, nigdy nie spij dluzej niz 5 godz dziennie (najlepiej rozłóż to na 2 razy 2,5h) zabierz mamie z torebki pieniadze i nakupuj rzeczy na allegro, nie trac czasu na sniadanie i kolacje (zastap je pizza albo jakimis chipsami), pytaj kazdego o "pt plizz" albo "zen plox" - dostaniesz bajery a gdy ktos kolo ciebie przechodzi koniecznie musisz pisac "no ks" to takie powitanie w muonline (ale tylko poza miastem).

 

MU tutorial by soulmaster ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...