Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obstawiamy Borussia - Bayer ! Do Wygrania nagrody!


StuSto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Dziś organizuje konkurs ! Żeby wziąć udział wystarczy pobrać program i oddać głos :) Obstawiamy Borrusia vs Bayer!

Regulamin :



1. Wysłanie głosu na 2 drużyny nie będą liczone !
2. Konto mpc musi posiadać przynajmniej 50 postów! 

Oto ten program:

58215814701723303404.jpg

Objaśnienie :

W miejscu "Nick" wpisujemy swój nick na MPC forum !

Po wpisaniu nicku kilkamy głosuj :) I to wszystko !

Download:



xxx

Skan:



xxx

W jaki sposób zostaną rozdane nagrody?

Proste Losowanie ! Każdy kto obstawi zwycięski zespół bierze udział w losowaniu nagród ! Obstawienie złego zespołu = 0 % szans na wygraną!

Losowanie zostanie nagrane na YouTube i wstawione tutaj!

Nagrody:



1.Konto Metin2PL s1 Wojownik MENTAL (Silne m1 weszło na 17) z eq (woj 30lv.) Doskonały do ustawienia fishbota  Świetny dropek z eq +6/7 (+ E-Mail)
2.30 like lub konto XenoxMt2 sura 105lv. Daje rade luzikiem w V8 ! Eq only exp ok 60-80% diabły/mistyki/nieumarli po 20k z hita mobkom ! Pro eq ! (+ E-Mail)
3.15 like
4.8 like 

Jeśli chcesz napisać komentarz:

"Nagrody do dup* nq" to lepiej nic nie pisz i wyjdz :)

 

Ogłoszenie wyników jutro ok . 15:00\

 

 

 

 

Jeśli dasz LIKE twoje szanse wzrastają 2x

Opublikowano

To na takie cos zgode trzeba? Nagrody sa dawane przezemnie zdobyte przezemnie i wydalem na nie az 0zl...

Jeśli chodzi ci o handel to ja nie handluje :) Ja rozdaje.

Opublikowano

do kiedy mozna glosowac?

Myślę, że do rozpoczęcia meczu chyba, że autor woli do połowy. :P

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Głosujemy od 15:00 (dziś ) do końca pierwszej połowy ! Wszystkie zgłoszenia wysłane po 2 połowie lub po zakończeńu meczu nie są aktualne!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...