Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Sądzicie o Zarabianiu przez Internet?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, na pewno chociaż 1 na 3 osoby, spotyka się z różnymi reklamami, Zarabiaj przez internet

Bla Bla Bla,

 

wiem że na prawde da sie zarabiać pieniądze przez "Youtube"

Także powstała nie dawno jakaś strona która ponoć działa.

 

Wysłał mi ją kolega, VeskinJoy.

Jeżeli ktoś chce może przetestować

xxx

Mam 32 złote, nie wiem czy to działa w 100% ale większość pisze że tak

i nie ma problemów z wypłacaniem, jeżeli macie żelazną wole

możecie sie tam zarejestrować i zobaczyć czy to działa

(to nie jest reklama pod żadnym pozorem! )

 

A wy co sądzicie? To jest ściema czy być może da sie zarobić ?

Opublikowano

Na PPA można bardzo nieźle się dorobić, wystarczy ruszyć głowę. Co do tego co podałes, to przetestuję.

skpUo.png

Opublikowano

Na PPA można bardzo nieźle się dorobić, wystarczy ruszyć głowę. Co do tego co podałes, to przetestuję.

PPA? Jak byś mógł opisz mi troche więcej o tym, brzmi ciekawie :D

Opublikowano

Na ermailu można zarobić. Miałem już raz 200 zł (promocja była i wygrałem 150zł) i z ciekawości wypłaciłem i RZECZYWIŚCIE PRZYSŁALI PIENIĄDZE !

Opublikowano

Więc jednak warto? Oczywiście przetestuje! Być może nie będzie to jeden z wielu faków a może okazac sie prawda. Bo moj kolega też mówił że wypłacił bez problemowo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...