Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sensitive-Online]110Cap►110Skills►Classic Game Play►Free Silk►High Rates►


Grzesyo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
973187484.png
Otwarcie: 25/5/2013 [ 16:00 PM ...GMT+2... ]

Otwarcie rejestracji: [14:00PM ...GMT+2...]
Start Item:

180979618.png

Wliczając 10m Gold , 1m Skill Point
Max Stack:



899602891.png
Host System:


24GB RAM

Processor : Intel Xeon L5420 2.50GHz [2 Processors]

Location : Lenoir, North Carolina, USA.

 

 


Opublikowano

Raty x300 alchemia x1 dobre ;dd

 

na kazdych serwach masz raty powyzej 300+ a alchemy raty x1 albo x2. To nie wiem co w tym takiego jest dziwnego

579571423327107377857.png


Opublikowano

Raty x300 alchemia x1 dobre ;dd

Grasz na tym servie?

 

na kazdych serwach masz raty powyzej 300+ a alchemy raty x1 albo x2. To nie wiem co w tym takiego jest dziwnego

Nie grasz już na fornax?

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Grasz na tym servie?

 

Nie grasz już na fornax?

 

 

na fornaxie niegram opublikowalem wszystkie screeny zwiazane z korupcja :) a Gm nie chcial pokazac logow histori kupna silkow z dnia 17.05 bo wyszlo by najaw ze dal nam po 3k silkow

579571423327107377857.png


Opublikowano

Kto wie jak sie pozbyc tego zebym nie mial wszedzie 0 bo ciagle tylko 0 i 0 :(

jak chodzi ci o mbota to trzeba zmienic z 0 na 9 w config(nie pamiętam dokładnie), lang=0 na 9 i powinny być ok

Opublikowano

jak chodzi ci o mbota to trzeba zmienic z 0 na 9 w config(nie pamiętam dokładnie), lang=0 na 9 i powinny być ok

No wlasnie nie o mbota bo jak wlaczylem gre normalnie to juz mam same 0 :/ Tak samo w grze zamiast pisac np. 20lvl to pisze 0 -_- co z tym zrobic? :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...