Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Finał Ligi Mistrzów


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

169313779.jpg


A więc dziś szykuje się wielkie widowisko pomiędzy Borussią Dortmund a Bayernem Monachium.
Jakie wyniki typujecie?

Osobiście myślę, że wygra Borussia, dlaczego? Nie mają nic do stracenia natomiast Bayern za wszelką cene będzie chciał się zrewanżować za ubiegłoroczną edycje LM ;)

Obstawiam 2:1 dla BVB.

Jakie są wasze typy i odczucia odnośnie dzisiejszego finału?

Opublikowano

2-0 Dla BVB ;)

Na pewno bede ogladac, dwie wspaniale druzyny walcza wiec bedzie widowisko, dawno nie bylo takiego finalu :)

Opublikowano

Bayern wygra 2:0, chce widzieć wasze miny, jak Polonia Dortmund dostanie lanie ;)

Opublikowano

Bayern wygra 2:0, chce widzieć wasze miny, jak Polonia Dortmund dostanie lanie ;)

 

Nie ukrywajmy sie ze bayern ma lepsze wyniki w tej edycji CL ;)

Ale zobaczymy wszystko jest mozliwe, nie takie zespoły wygrywały z czołowymi klubami.

Opublikowano

Bayern wygra, zajebiście grają ten sezon.

 

Ostatnio Bayern też dobrze grał w poprzednim sezonie, ale była niespodzianka i Chelsea wygrała :D Zobaczymy jak bedzie dzis

Opublikowano

Walka będzie wyrównana to przyznam. Jednak myślę, że Bayern wygra, bo gra kapitalnie w tym sezonie i dodatkowo 0.7 wali z nóg ;DD

Opublikowano

Nie kibicuje ani BVB, ani Bayernowi, jednak wydaje mi sie, że Bawarska maszyna wygra.

Dla mnie - 2:0 dla Monachium.




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...