Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Bot, którego nie wykryją


dawits100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strzela, ale lepiej sobie amunicje wyzerować, bo po co ją marnować. Działa on tak, jedzie do przodu, strzela gdzieś jeśli masz amunicje zamontowaną ;)

7yoDoas.png

Opublikowano

przetestowalem go worusow zarnych nie ma, ale on strzela byle gdzie nawet do swoich nieraz. beznadziejny bot ;p

Age is just a number :)

Opublikowano

Skan dodany



przetestowalem go worusow zarnych nie ma, ale on strzela byle gdzie nawet do swoich nieraz. beznadziejny bot ;p

 

Bo jest zaprogramowany tak, że klika bitwa i akceptuje powiadomienie, aby wejść do bitwy bez pocisków. I tak klika ciągle nawet w grze w miejsce gdzie jest bitwa i gdzie jest akceptowanie, dlatego napisałem, aby wyzerować pociski.

7yoDoas.png

Opublikowano

Statystyki masakryczne do tego mnóstwo przegranych bitew dzięki właśnie TOBIE ktoś może mieć nie miłą bitwe, radze nie pobierać jak ktoś chce sobie zarobić wystarczy posiedzieć 2h na zarabianiu i kasy masz potąd jak wiesz jak zarabiać.

Opublikowano

Ja nikomu nie karze tego pobierać czy tam używać... Kto chce to sobie może użyć, jeśli nie chce mu się zbierać expa na np BDR G1B takim gównem jak B1 ;]

7yoDoas.png

Opublikowano

Ja się radze zastanowić z 10 razy przed uruchomieniem tego. Po paru godzinach używania takiego cacka wasz eff/wn6/7 lecą w kierunku czerwonego.

76561198001815076.png
Opublikowano

Na początek. Używam go już trochę i nie mam bana ani nic :) Nie gwarantuję, że wy go nie dostaniecie, ale nie powinniście, teraz do rzeczy:

 

 

Paczka do pobrania stąd: http://www.sendspace.com/file/u8tt40

 

Skan: http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/db2579cda78abc384816ad8a331271fbd8f2164b

 

 

1. Otwieramy World Of Tanks, ustawiamy tryb na pełnoekranowy i roździelczość na 1024x768.

2. W opcjach sterowania jazdę do przodu domyślnie ustawioną na "R" zmieniamy na "F6".

3. Minimalizujemy Wota.

4. Odpalamy Klikacza po czym klikamy Plik>Otworz i wybieramy wot config.

5. Instalujemy Auto Keyboard i odpalamy go.

6. W Auto Keyboard ustawiamy tak jak widać na screenie:

http://i.imgur.com/WtWnld3.png

7. Teraz w Klikaczu klikamy Start, a w Auto Keyboard Start KeyPressing i wracamy do World Of Tanks

8. Gotowe, bot działa!

 

 

 

W razie gdyby Auto Keyboard zamiast jazdy do przodu co 2 min chciał coś pisać na czacie to zastopować Auto Keyboard, zmienić opcje sterowania na domyślne, jeszcze raz ustawić do przodu na F6, zmienić w Auto Keyboard z F6 na np. F1, a potem znów na F6 i odpalić Auto Keyboard.

9. Lecą nam statystyki.

10. Zbieramy raporty.

11. Dostajemy Bana.

12. Zastanawiamy się nad własną głupotą.

Opublikowano

Nie o to chodzi. Jeździć będzie bezsensownie(wjazd na ścianę, skok z urwiska), a ludzie się wkurwią i zreportują. Jak strzelisz do swojego i nie wyjaśnisz na chacie że przypadkiem to też się wkurwią i zreportują. Poza tym skautująca B1'ka... Hmm... Oryginalne. Ale totalnie bezsensowne. Poza tym polecą staty, gdyż nic w tej bitwie nie zrobimy. A jeśli nic nie zrobimy, to nie dostaniemy expa. Psuje się też zabawę innym. Marnuje się limit(jeśli się ma) bądź nalicza kolejne MB i GB na liczniku, zapycha internet. Na tierach V, VI i wyższych wyjdziesz na minus. A przede wszystkim - jeśli zależy wam na kasie a nie na dobrej zabawie to puknijcie się w łeb i zastanawiajcie po co gracie. Proces powtarzać do zmądrzenia.

Opublikowano

lepiej pograc pare h i mniec kase a na bocie wyjdziesz marnie a jesli przegrasz bitwe to nie zdziwie sie jak bedzie 0 kasy albo -

Opublikowano

ja uzywalem jedynie kiedys tankleader.com ale to chyba przez jeden dzien i jakos cudem bana nie dostalem, ale ten bot chociaz jezdzi po mapie i strzela do przeciwnikow ;p

Age is just a number :)

Opublikowano

Na początek. Używam go już trochę i nie mam bana ani nic :) Nie gwarantuję, że wy go nie dostaniecie, ale nie powinniście, teraz do rzeczy:

 

 

Paczka do pobrania stąd: http://www.sendspace.com/file/u8tt40

 

Skan: http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/db2579cda78abc384816ad8a331271fbd8f2164b

 

 

1. Otwieramy World Of Tanks, ustawiamy tryb na pełnoekranowy i roździelczość na 1024x768.

2. W opcjach sterowania jazdę do przodu domyślnie ustawioną na "R" zmieniamy na "F6".

3. Minimalizujemy Wota.

4. Odpalamy Klikacza po czym klikamy Plik>Otworz i wybieramy wot config.

5. Instalujemy Auto Keyboard i odpalamy go.

6. W Auto Keyboard ustawiamy tak jak widać na screenie:

http://i.imgur.com/WtWnld3.png

7. Teraz w Klikaczu klikamy Start, a w Auto Keyboard Start KeyPressing i wracamy do World Of Tanks

8. Gotowe, bot działa!

 

 

 

W razie gdyby Auto Keyboard zamiast jazdy do przodu co 2 min chciał coś pisać na czacie to zastopować Auto Keyboard, zmienić opcje sterowania na domyślne, jeszcze raz ustawić do przodu na F6, zmienić w Auto Keyboard z F6 na np. F1, a potem znów na F6 i odpalić Auto Keyboard.

Gratuluje wygrałeś możliwość dostania bana + ticket wysłany.

Sig.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...