Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][128 SLOTÓW][NOWE CRAFTINGI][TS3][YOUTUBERZY][MODYFIKOWANY OBSYDIAN][EXP ZE STONE] =-= GuildCraft =-= Serwer tworzony miesiącami! :D


Antoine.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=-= GuildCraft =-=

*******************************************************

Kim jesteśmy i co możemy Ci zaoferować?

*******************************************************

Jesteśmy grupą młodych, lecz doświadczonych ludzi z pasją do Minecrafta.

Postanowiliśmy stworzyć serwer, na którym każdy czułby się dobrze,

grało mu się przyjemnie, bo takich serwerów w Polsce brak.

Możemy Ci zaoferować m.in. :

Komfortową rozgrywkę bez opóźnień (lagów),

128 slotów (możliwość powiększenia)

Nowe craftingi itemów,

Modyfikowany obsydian (rozwala TNT),

Drop EXP'a z kamienia,

Autorski plugin na tzw. gildie (modyfikowana ochrona na teren,

itemy potrzebne na założenie gildii),

Rozbudowane statystyki gildii oraz PvP

I wiele, wiele więcej...

*******************************************************

informacje.png

*******************************************************

Adres IP : Wkrótce!

Liczba slotów : 128

Typ serwera : Survival/Gildie

No-Premium!

*******************************************************

pluginy.png

*******************************************************

Większość autorskie, idealnie skonfigurowane, dobrane! ;-)

Więcej informacji o wtyczkach u góry tematu.

*******************************************************

dodatkoweinfo.png

*******************************************************

Otwarcie prawdopodobnie 1 czerwca! ;-)

*******************************************************

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej/masz jakieś pytania?
Pisz śmiało!

PW na MPCforum

Skype : Antoine_PL

Opublikowano

Serwer zapowiada się naprawdę dobrze, może wypalić :), i mam takie pytanie, czy będą jakieś eventy organizowane? I czy będzie może jakaś rekrutacja na kidmoda czy coś ;)? pozdrawiam Intel.

Opublikowano

@IntelC0r3PL ::

Dzięki za pierwszą pozytywną opinię! ;)
Co do pytań eventy będą, prawdopodobnie automatyczne, rekrutacja na KidModeratorów będzie póki co zamknięta.

Opublikowano

kiedy serwer on będzie? ;D

Pisze na dole tematu. :P

Otwarcie prawdopodobnie 1 maja, ale nic nie wiadomo. Chcemy wszystko dobrze dopracować.

Prawdopodobnie wcześniej będą dostępne beta testy! ;-)

Opublikowano

Pisze na dole tematu. :P

Otwarcie prawdopodobnie 1 maja, ale nic nie wiadomo. Chcemy wszystko dobrze dopracować.

Prawdopodobnie wcześniej będą dostępne beta testy! ;-)

Dziś jest 25 maja a ty piszesz że na 1 maja to co ? Za rok ^^ ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Serwer wydaje się realny, mam nadzieje że to nie fejk :) Adminie, akceptuj na skypie :D

MPC Love<3

Opublikowano

@EximoxD

Start nie 1 maja, tylko 1 czerwca. Literówka, sorry, w nocy nie spałem. ;x

@kupakurcjus :

Nie, żaden fake. ;-)

Pracujemy już długo nad tym serwerem, jeszcze dzisiaj dowiecie się troszkę więcej. ;)

Na Skype zaakceptuję później.

Opublikowano

@szelkoffy :: Wielkie dzięki za pozytywną opinię. ;)

Mam nadzieję, że czekacie z niecierpliwością na start tak jak i my. ;-)

Opublikowano

Macie mnie jako budowniczego, oferujemy bogato rozbudowane budowle! :)

@Edit

Nie polecam, zostałem powołany do budowy spawnu, obiecywano mi dość wysoką range, duże permissions a co dostałem? "Zostałeś Zbanowany przez Administratora: Admin ma zawsze racje!." A założyciel Antoine (AvaterysPL) ma mnie po prostu w dupie i cały czas mnie "tyra", gimbusek jeden :)

Podsumowując - NIE POLECAM TOTALNIE!

Opublikowano

Na prośbę autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...