Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skazaniec : Zostawieni na śmierć! Przeżyj w wielkim lesie z dzikusami! Questy, handle i RolePay!


kazama123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SKAZANIEC

O co chodzi?

Jesteś wyrzutkiem. Znajdujesz się w wielkim lesie otoczonym górami (oraz borderem :P ).

Twoim zadaniem jest przeżyć (i dobrze się bawić) z bandą dzikusów zamieszkujących te tereny.

Krążysz sobie po wielkim lesie w poszukiwaniu różnych budowli, domków. Poznajesz tajemnice.

 

Gdy napotkasz dzikusa... Możesz z nim przeprowadzić rozmowę RP, pohandlować (/money) (/pay)

Albo wypełnić questa! I zgarnąć nagrody!

Pamiętaj! Że może być agresywny i zabić Cię na miejscu!

Mogę się osiedlić?

Są na mapie (za górami), wyznaczone miejsca gdzie każdy może budować. Schować itemki do skrzyń, albo..

zbudować coś.. po prostu!

Jednak nie ma pluginu LWC. Jesli bardzo chcesz zadbac o swoje itemki, poszukaj na mapie EnderChestu

Więcej informacji na serwerze! Miłej zabawy!

IP : skazaniec.maxc.pl:25745

Opublikowano

Dostałem bana za zabicie dzikusa.. Moge unbana? Jeśli nie można to nie wiedziałem.



A jednak ban za RP. Ale dokładnie co źle zrobiłem? Ciągle rozmawiałem w stylu RP? A ban mam bo zabiłem dzikusa i..?

 

Proszę o wyjaśnienie!

Opublikowano

@Archerowy

 

Grałem na ostatnim skazańcu, było to samo

 

To jest poprostu chujowy serwer, admin nie wie nic o RP i zabiera się na RP -_-

 

Osobiście tego gówna nie polecam

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Serwer jest bez sensu jakis koles mnie zkickowal za "RP nie ogarniasz" po czym wszedlem na serwer i powiedzialem ze ie nie ogarniam i dostalem bana za "to wyjdz" admin nie hce pomoc gracza czyli wtlumaczyc o co chodzi itp tylko woli zbanowac nie polecam serwera

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

Opublikowano

Serwer nie chujowy, lecz niedopracowany.. Wybaczcie ale co takiego zrobił wam admin? Że uważacie, że "CHUJOWE"

Opublikowano

Wymienię:

- Admini nie wiedzą co to RP jeśli każdego banują za niby brak rp.

- Dostałem bana jak zabiłem dzikusa bez wyjaśnienia.

 

 

 

 

Chciałbym UB...

Nick: Archerowy

Opublikowano

Serwer nie chujowy, lecz niedopracowany.. Wybaczcie ale co takiego zrobił wam admin? Że uważacie, że "CHUJOWE"

 

Powiedz mi kazama, czy jest różnica między "chujowy" a "niedopracowany"?

Bo ja ni chuja nie widzę

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...