Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile czasu gracie w TERE i parę pytań ogólnych ;) [4fun topic]


Baru129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Zapraszam was do tematu założonego dla fAnu ;)

Ile czasu już gracie w TERE?

Jak często się logujecie do tego świata ;p

Od jakiego serwera się zaczęło i na jakim gracie?

Wasza ulubiona klasa, rasa i jej najciekawszy atrybut?

Nie nudzi Wam się granie?

*Jakaś ciekawa historia związana z TERĄ jeżeli chce się Wam rozpisywać ^o^

 

 

 

Opublikowano

Ile czasu już gracie w TERE?

-19 dni w grze ok. 490h


Jak często się logujecie do tego świata ;p

-dziennie po 4h


Od jakiego serwera się zaczęło i na jakim gracie?

-od Fraya i tak pozostalo


Wasza ulubiona klasa, rasa i jej najciekawszy atrybut?

-Archer duży DPS


Nie nudzi Wam się granie?

-Nie

signature@502084303-mmxxl123@eu@0@1@1101
Opublikowano

Ile czasu już gracie w TERE?- z miesiac


Jak często się logujecie do tego świata ;p - hmm ostatnio nie gralem ale jak gralem to z 2h dziennie


Od jakiego serwera się zaczęło i na jakim gracie?- arcadia

Wasza ulubiona klasa, rasa i jej najciekawszy atrybut? warior - trudno sie gra a ja lubie wyzwania ;p

Nie nudzi Wam się granie? jak na razie znudzilo mi sie ale mam zamiar jutro pograc albo jeszcze dzisiaj


Age is just a number :)

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...