Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co dokupić wymienić/Wycena kont(nie handel a pytanie o rade)


DostawcaPizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam dwa konto jedno

Assault

Zestaw z m4

aek

famas

nesmis

aug

Mech

as-vall

viper

spas12 elite

 

obie postacie maja ciuchy

Moje pytanie jest następujące ile moge dostać za to konto jaśli chciałbym je sprzedać

 

Drugie konto

Recon

Zestaw Jtiger

Zestaw Shoudredux

Medyk

Mg36

viper

Zestaw John( ten z m60)

CO dokupić do tych postaci żeby były lepsze niż teraz lubie grać agresywnie, mapy na bliskie dystanse, wmiare bez dużej kooperacji z teamem

 

b6b78815.png

Opublikowano

Chcesz sprzedać 1 konto ? ~60 zł - coś takiego

Pakiety co kupiłeś są do agresywnej gry np. jTiger, ogólnie dobre konto

Opublikowano

Nikt nie da 60 zeta...

 

To pierwsze byłoby warte ze 3-4 dychy, gdyby nemesis nie była dostępna, ale jest. Więc wartość spada do jakichś 15-20 zł.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Nikt nie da 60 zeta...

 

To pierwsze byłoby warte ze 3-4 dychy, gdyby nemesis nie była dostępna, ale jest. Więc wartość spada do jakichś 15-20 zł.

Ty koleś ja 10 lvl ocyganiłem za 24 zł więc spokojnie. Narazie mało osób kupuje konta w P4F

Opublikowano

Ty koleś ja 10 lvl ocyganiłem za 24 zł więc spokojnie. Narazie mało osób kupuje konta w P4F

Mało osób kupuje bo trudno się zmienia e-mail.

@TOP Dobre zestawy, myślę że około +/- 50zł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...