Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Survival + Frakcje 40 slotów | Gildie za itemy | Other drops | Ogarnięta Administracja


denis6300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Nazwa:

MyĹlimy ;o

Adres:

91.198.137.206:5555

Wersja:

1.5.2

typ:

Dedyk

wl:

Nie

sloty:

40

moby:

Tak

potwory:

Tak

pvp:

Tak

pluginy-g1.png
pluginy:

GĹowy zabitych graczy,other drops,PayInItemsForGuild,autosaveworld itp.

administracja-g1.png
ekipa:

Sonny
mrk
Takzwany

dodatkowe-g1.png
info:

Teleport w losowe miejsce na mapie,swiniarnia itp. Start przewidujemy za kilka dni. Na poczÄtek 40 slotĂłw.

no-premium


Generated by mcsentence.pl

 

Już jutro pokażę kilka SS !



Itemy na gildie :

20 diaxów

16 slime ball'i

20 Szmaragdów

20 TNT

40 Kwarcu



Dropy :



Diax : 0,6%

Szmaragd : 0,8%

Złoto : 1,2%

Żelazo : 2%

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Start już dzisiaj o 18!

 

IP: 91.198.137.206:5555

 

White-lista zostanie zdjęta o 18!



Start już dzisiaj o 18!



IP: 91.198.137.206:5555



White-lista zostanie zdjęta o 18!

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Nie odświeża się co chwile.

Nie pisze się także "ogarnięta administracja" bo po tym jak ktoś to zobaczy to od razu odbiera chęć wejścia na serwer.

Gildia moim skromnym zdaniem stanowczo za droga.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

@up

 

Nie chcemy aby było 12312356 gildii.

 

Start już za 18minut!

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Nie zagram. Dlaczego?

Reklama dno i jak napisał @hophop8 pisanie ''Ogarnięta Administracja'' odciąga.

Budowle to nawet nie przypomina budowli. To przypomina mniej rozbudowany szałas z schodami.

Sorry za taką może ''surową'' opinie ale to jest dno...

POSTY



50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...