Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Do wyboru 3 serwery jaki chcecie?


xAvonis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. RPG

 

-Rasy (Kazde odzdzielne miasta)

-Skille

-Wlasny texture pack

-Nowe Moby

-(MODY)

-Nowe itemy!

-Questy

 

2.Jail

 

- Znajdujesz sie w wiezieniu

- Zakładasz GANGI

- Sprzedajesz NARKOTYKI

- Wspinasz sie w HIRARHI wiezienia! (Zaczynasz od Wiezien do "Boss'a"

- Walczysz o przetrawnie (Walczysz z innymi graczami itd...)

- Kradniesz itemy od innych oraz "Strażników" Którymi bedą NPC

- Texture Pack

- Mody

 

3.Magica (Nowy unikalny typ serwera!)

 

- Zaczynasz w Hogwardzie.

- Uczysz sie magii

- Robisz misje.

- Zdajesz "Testy"

- Możliwość latania na "Magicznym dywanie" lub "Miotle" Do wyboru

- System Magii

- System latania (2xUP Czyli miotly itd...)

- Mini gry typu Zawody latania;)

- Texture Pack

- Mody

- Masz 3 drużyny! Każde swe unikalne umiejetności oraz Zadania!

 

Głosuj pod tematem ;)

Opublikowano

Moim zdaniem dobrym wyborem byłby serwer "Magica". Jeszcze o czymś takim nie słyszałem więc fajnie byłoby zobaczyć coś takiego :)

Opublikowano

Magica :) Nie taki unikalny bo takowy prowadze

 

Orginalna nazwa to Magiccers

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

RPG jest strasznie dużo! Lepiej coś oryginalniejszego.

ty jesteś po*****y ?

 

daj mi kurfa ip 10 serwerow RPG

....................................................

Opublikowano

@UP

Nie będę robił reklamy :)

=

 

Jeśli dysponujesz taką ekipą radzę pomyśleć nad jakimś większym projektem.

Opublikowano

@UP

Nie będę robił reklamy :)

 

=

 

Jeśli dysponujesz taką ekipą radzę pomyśleć nad jakimś większym projektem.

Bedzie 4 serwerów.

 

Hardcore+Gildie ( Własny plugin )

Frakcje

PvP+Parkour

Oraz wasz wybór;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...