Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge uruchomić żadnego metina pomocy !


Actimelh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam . mam poważny problem . nie dawno 1 mies temu wszystko mi działało .

teraz żaden metin nie chcę się odpalić . probowałem już alien2 i senthia

otwiera sie w menadzerze zadan ale nie chce sie uruchomic pomocy !!!

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

wgl nie ma bledu po prostu sie nie uruchamia

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

Daj właściwości, zgodność i uruchom w Windows XP (service pack 3). Jeśli nie zadziała to zaktualizuj sterowniki, albo format kompa (ostateczność) ;)

Opublikowano

nie nie aktulizowałem sterowników systemu

mam windows 7 home premium

nie działa w trybie zgodności

jakie sterowniki pobrać ?



dodam , że LoL , wot , war thunder samp bf3 i inne gry dzialaja tylko nie metin

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

aktualnie pobiera mi się aktulizacja . zobaczymy czy będą efekty :))

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

jeśli nie będzie działać to odpuszcze sobie metka ;/

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

nadal nie działa -,-



zauważcie , że tylko metin nie działa wszystko inne chodzi idealnie !

włącza się w menadżerze zadań się pojawia ale nic więcej

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

1. Spróbuj odpalić jako administrator.

2. Zaktualizuj sterowniki

3. Zaktualizuj C++

4. Reinstal systemu

5. Najlepiej pokaż screena błędu jaki wychodzi.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

1. nie działa

2. zrobione

3. co to ? xD

4. nie zorbie tego

5. nie ma żadnego błędu po prostu sie nie uruchamia ale jest w menadzerze zadan ze cos idzie

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

nie ! dzięki . tam nie działają wszystkie serwery oraz dużo serwów nie ma .

ale kmod mi działa tyle powiem a normalny metek nie -,-



wrzuciłem do klienta alien2 launchera Ethana i co się okazało działa !

ale alien2 i senthia nie działają na dal .

nw co z tym zrobić

ale na launcherze serwer był offline

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To wina Anty-Virusa może ? mi blokowało zamiast włączyć za każdym razem usuwało albo nie chciało sie włączyć jak wyłaczyłem zapore usunełem i po sprawie.

Opublikowano

To wina Anty-Virusa może ? mi blokowało zamiast włączyć za każdym razem usuwało albo nie chciało sie włączyć jak wyłaczyłem zapore usunełem i po sprawie.

Sądzę, że jego problem został rozwiązany.

Temat pochodzi jeszcze z maja poprzedniego roku :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...