Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]KTÓRE PLUGINY USUNĄĆ ABY ZMNIEJSZYĆ LAGGGI?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam serwer 17 slotowy i mam tam około 40 pluginów. Panowie z pukawki mi napisali, że może ramu mam 1Gb jak jest 5/6 graczy ale "dodatki wykorzystują procesor" i macie liste.l.. które jeszcze usunąć (jak mam usunąć podajcie jakieś zamienniki... Macie listę:

Opublikowano

Usuń takie pluginy jak:

Fly- masz to w Essentials

iChat- Prawie to samo co EssentialsChat

trollsoundplugin- Plugin niepotrzebny tutaj, tylko ci obciąża serwer

NoLagg-Jeżeli chcesz, jak dla mnie niepotrzebny

 

Oraz zamień AntixRay na OtherDrops, jest o wiele lepszy ;)

Opublikowano

open inv - na chuj to w essentials jest /invsee przecie

trollsound - na chuj to ?

fly - na chuj to ?

antixray - BARDZO LAGUJE SERWER

chairz - na chuj to ?

SORKI ZA WULGI ALE MUSZEM

Opublikowano

open inv - na chuj to w essentials jest /invsee przecie

trollsound - na chuj to ?

fly - na chuj to ?

antixray - BARDZO LAGUJE SERWER

chairz - na chuj to ?

SORKI ZA WULGI ALE MUSZEM

AntyXRay - To nie other drops co zamienia wszystkie "texturki"... On tylko blokuje dzienną dawkę diax... np. ktoś ma xraya i kopie i wykopie 20 diax to już 21 bloku nie może tknąć...

chairz - wiesz co? już patrzyłem... to bierze kilka mb z ramu więc zostawie bo są jaja ;)))

TrollSound - co 2ga osoba do mnie wypisuje czy "dam op"... ZOSTAJE

fly - dajcie permissie essentials bo jak pisze - essentials.fly to nie działa...

openinv - Zostaje (i pomózcie... problem za chwile) bo musze patrzeć w enderchesty i zbrojka... PS. Nie działa =( Musze poaktualizować pluginy... wyślijcie mi paczkę z permissions do essentials fly i NAJNOWSZYMI tymi wsdzystkimi pluginami... ja nierstety mam tylko jakieś 2h dziennie... więc... ;l Jak ktoś chce mogę wrzócić wszystkie sety DotEXE za to (super zespół)

Multiverse - muszę niestety zostawić (mam 5 mapek... Płaska mapa (spawn) end z gildia administracji (spawn_end) nether (spawn_nether) potem jeszcze survival i frakcje)

AntiBot - zostaje bo mam takich graczy co nie rozumieją, że 1 wiadomość bez spamu -,-

 

EpicBoss - najpierw napiszcie co on robi ;))) Bo ja pobierałem gotową paczkę i edytowałem =PPP

 

MultiVerse.

 

Usuń takie pluginy jak:

Fly- masz to w Essentials

iChat- Prawie to samo co EssentialsChat

trollsoundplugin- Plugin niepotrzebny tutaj, tylko ci obciąża serwer

NoLagg-Jeżeli chcesz, jak dla mnie niepotrzebny

 

Oraz zamień AntixRay na OtherDrops, jest o wiele lepszy ;)

 

MultiVerse , fly , iChat , iConomy , EpicBoss

 

EPIC BOSS USUN ON LAGUJE!!!

 

 

Wywal :

  • ColoredSign
  • Fly
  • iChat
  • Multiverse
  • NoLagg
  • AntiBot
  • iConomy
  • TrollSound...

 

- Fly

- iChat

- iConomy

- NoLagg

- ColorSings - Essentials to ma ;]

Wejdzcie wszyscy na tem temat i patrzcie opdowiedź up ^

Opublikowano

Właśnie ten AntyXRay, pobiera bardzo dużo zasobów. Dla tego zalecamy Ci zastąpić OtherDrop, w którym sobie ustawisz jakiś % z danej rudy.

Zainwestuj w jakąś maszynę dedykowaną 8 GB ram, bo twoje wymagania są strasznie duże jak na taki hosting slotowy.

logo.png


Opublikowano

Lol, co mu każecie MultiVerse'a wywalać? Przecież to jest do map i portali, nawet jeśli niektóre w tych rzeczy już ma Essentials (tego nie wiem, dawno nie patrzyłem na te "nowości" essentiasla) to i tak MV jest lepszy ;p

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

Opublikowano

Delete:

-Clearlag- lub nolagg poco 2.

-fly- tą opcje masz na servie

-ichat- to też bodajże masz w essentials

-antyxray- zastąp otherdrops(drop ze stone) wtedy xray sie nieprzyda :D

-paintball- zależy od typu serva

-openinv-essentials go ma :)

mhmm...?


co jest


Opublikowano

MultiVerse , fly , iChat , iConomy , EpicBoss, antibot, colored signes (masz to w essentialsu), Nolagg, plotme

Opublikowano

MultiVerse , fly , iChat , iConomy , EpicBoss, antibot, colored signes, nolagg i chestshopa również masz w Essentialu :P

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...