Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratoweMPC [LogBlock] Kwadratowa Masakra Sezon 5!


Peffi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

KwadratoweMPC

ip.png

s127.csrv.pl:47121

typ.png

Kwadratowa Masakra

sloty.png

10

potwory.png

Tak

zwierzeta.png

Tak

pvp.png

Tak

premium.png


Nie

nether.png

Tak

wl.png

Tak

info.png


Wzór WhiteListy:
Nick:
Wiek:
Dlaczego ty?:
Griefujesz?:

Druzyna:

Opublikowano

Wzór WhiteListy:

Nick: Savarill

Wiek: 15

Dlaczego ty?: Lubię Miłą zabawe . I chce poznac nowe osoby :D

Griefujesz?:
NIee

Druzyna: Red

Pomogłem, daj lajka ! :)

Opublikowano

Nick:EaGe18.

Wiek:15.

Dlaczego ty?:Serwery tego typu dają dużo fun'u jeżeli są na nim normalne osoby.

Griefujesz?: Nie.

Druzyna: Obojętne.

28iqbuu.png


1020 30 40 50 60 70 80 90100...


Opublikowano

Nick: deadlox
Wiek: 15
Dlaczego ty?: Czemu nie ja?:).A tak na serio chcaiłbym zobaczyć jak będzie wyglądał tego typu serwer i świetnie się bawić
Griefujesz?: Cóż za głupie pytanie oczywiście, że nie chodź czasem jeżeli chodzi o inna drużynę

Druzyna:Dowolnie

lastfair.jpg
Opublikowano

Nick: Marcinosa
Wiek: 14
Dlaczego ty?: Bo myślę że będzie równie fajnie jak na ostatnim sezonie ;)
Griefujesz?: Niee

Druzyna: BLUE <tak jak wtedy;]>

Opublikowano

Nick:VanBen
Wiek:16
Dlaczego ty?:Ogarniam,jestem miły:)
Griefujesz?:Nie

Druzyna:Blue

Nick:CraftHD

Wiek:15
Dlaczego ty?:Ogarniam,jestem miły:)
Griefujesz?:Nie

Druzyna:Blue

19539769190345228492.jpg


Opublikowano


Nick: dybekziom
Wiek: 12
Dlaczego ty?: Bardzo lubię tego typu serwery, chodź do żadnego nigdy nie udało mi się dołączyć wieże, że tym razem się uda ;) Poza tym lubię wspólną zabawę, mam premium, mam swój serwer, minecrafta trochę ogarniam :D heh
Griefujesz?: Oczywiście, że nie nie robie czegoś czego niechciałbym żeby mi ktoś zrobił no i uważam, że to dziecinne.

Druzyna: Obojętnie byle by udało mi się dostać ;) Ale szczerze wolałbym Blue :D

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Wzór WhiteListy:

Nick:Wonsz

Wiek:15

Dlaczego ty?:Lubie serwery tego typu.Jestem ogarnięty.

Griefujesz?:
Nie

Druzyna:RED

I kolega :)


Nick:RabbitTM

Wiek:16

Dlaczego ty?:Dobrze buduje,jest ogarnięty.Lubi serwery tego typu.

Griefujesz?:
Nie

Druzyna:RED

Opublikowano



Nick: MrMarsi1 , Ice_panther

Wiek: 17, 18

Dlaczego Wy ? : Ponieważ lubimy serwery takiego typu, oraz oboje uwielbiamy budować zamki ;)

Griefujecie ? : Nie;)


Druzyna: Ważne abyśmy byli w tej samej ;)

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Admin to jakieś idiotyczne dziecko. Na vanishu i gamemodzie tepa sie do przeciwnej druzyny i withera spawnuje... PORAZKA

Hmm... ? Doszedlem do was do bazy bo jestescie ok. 500 kratek od spawn i zespawnilem wam poprzez 4 piaski dusz i 3 glowy :)

 

Rekrutacja do blue zamknieta!

Opublikowano


Nick: Centurion1555
Wiek: 14
Dlaczego ty?: Myślę że się nadaje
Griefujesz?: Przeciwną drużynę tak :)

Druzyna: Obojętnie, tam gdzie lepsza atmosfera :D

MPC Love<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...