Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] GTA IV błąd z połączeniem multi.


FaXck_You69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z góry przepraszam, nie wiedziałem gdzie wpisać owy temat, jeśli nie tutaj prosze o jego przeniesienie.

 

Zaczne od tego :

 

Mam PS3 jak i Gta ponad 6 lat, więc jestem raczej dość doświadczonym graczem.

W Gta mam nawet dość wysokie osiągi "strzeleckie".

Mówie o tym dlatego, ponieważ większość ludzi będzie mnie teraz uczyć jak się używa

tak owego "fona" w GTA 4.

A problem mam taki - Jakiś nie cały rok temu dołączyłem do polskiego klanu PLGang-...

Jest tam sporo członków, ale tylko i wyłącznie z jednym mam problem o połączenie.

A żeby było śmiesznie jeszcze około dwa miesiące temu z nim grałem bez najmniejszego problemu.

Wygląda mniejwięcej to tak. Od niego, czy też ode mnie same zaproszenia dochodzą koło 15 minut.

Kiedy już dojdą jestem cały uradowany i wgl. ale pojawia się następny problem... Kiedy próbuje

wejść na dany serwer, pojawia mi się napis "No Longer.." coś tam coś tam, w tłumaczeniu " za długo

trwa połączenie musze cię wyrzucić na Singla" coś takiego ( i to samo jemu ).

Nic w ciągu tych dwóch miechów z netem nie zmienialiśmy.

Warto dodać, że ja jestem z okolic pomorza a on z Hiszpani, może to ta odległość powoduje, ale

wątpie.

Tak w ogóle mój nick PLGang-FaXck_YoU

Licze na pomoc :)

Pozdrowionka

Krzychu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...