Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] Kwadratowa Masakra [25 slotów dedyk] [Plugin dodajacy plecak odrzutowy , LogBlock , LifeMC , LWC] [Kwadratowe Zycie] Zapraszamy !


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

85880326789352802540.png

 



Kwadratowe Zycie


61990680.png

193.111.140.179:25590


typserwera.png

Kwadratowa Masakra 4


iloscslotow.png

25


wersjaserwera.png

1.5.2


bialalista.png

tak


premiummy.png

nie


potwory.png

tak


zwierzeta.png

tak


nethers.png


testcb.png

tak


ekipapv.png

JeBeKtv , Fantastic12345


dodatkoweinfou.png

Witamy oto serwer Kwadratowe Zycie.Udalo sie nam znalesc sponsora wiec serwer bedzie stal dopoki swiat sie nie skonczy :D Na serwerze jest kilka pluginow ktore was chronia , na przyklad plugin LWC blokuje dostep innym graczom do waszej skrzynki chyba , ze im ja udostepnicie.Naszym zabezpieczeniem przed grieferami jest plugin LogBlock.Dla waszej wygody mamy plugin dodajacy plecak odrzutowy dzieki ktoremu mozna latac :D Mam nadzieje ze spodoba sie wam nasz serwer , jesli masz jakies propozycje/uwagi dotyczace serwera albo jest cos co bys chcial zmienic w naszym serwerze prosze o powiedzenie nam tego przez GG 46047855 . Zapraszam na serwer panuje mila atmosfera !

Wzor dodania na WL

Nick -
Wiek -
Ile grasz w Minecrafta -
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -
Czy bedziesz griefował -
Cos o sobie -


Opublikowano
Nick -arturo1299

Wiek -14

Ile grasz w Minecrafta - od wersji 1.5 beta

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -kiedys mialem

Czy bedziesz griefował -nie

Cos o sobie -duzo by tu gadac
Opublikowano
Nick - dinek30

Wiek - 15 lat

Ile grasz w Minecrafta - Od alpha, jakiejś tam

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie :D

Czy bedziesz griefował - Nie

Cos o sobie - Co by tu gadać..w minecraft interesuje się przede wszystkim red stone. Moje hobby to grafika różne projekty robione w gimpie, także projekty domów i innych rzeczy w grze.

23/7 na MPC ;__;

kccsoc.jpg

Opublikowano
Nick - Kamil155

Wiek - 12

Ile grasz w Minecrafta - 7 Miesięcy :D

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Posiadam

Czy bedziesz griefował - Nie

Cos o sobie - Mam na imię Kamil Lubię serwery typu KM Jestem ogarnięty i Lubię pomagać :D
Opublikowano
Nick - Alcatraz

Wiek - 17

Ile grasz w Minecrafta - 3 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie mam

Czy bedziesz griefował - Nie

Coś o sobie - Mam na imię Patryk, Dawno nie grałem na dobrym serwerze Kwadratowej Masakry, Jestem ogarnięty i nie popełniam błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, Gra ze mną będzie przyjemna i bezstresowa.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano
Nick - przemekx68

Wiek - 15 lat

Ile grasz w Minecrafta - 1,5 roku

Czy masz kanał na YT - nie mam

Czy bedziesz griefował - NIE

Cos o sobie - jestem ogarnięty, moja ortografia jak i ortografia jest na wysokim poziomie :)
Opublikowano

Poszukujemy osoby do zrobienia strony www !

Nagroda ? VIP na zawsze.

Jesli jestes zainteresowany i umiesz robic dobre i ladne strony www prosze o kontakt GG 46047855

Opublikowano
Nick -Szymp3k

Wiek -15

Ile grasz w Minecrafta - 2/3 lata

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Mam ale nie z MC

Czy bedziesz griefował - Nie

Cos o sobie -Mam poczucie humoru ;d Lubie serwery takiego typy , mam też wady ale najlepiej pokazać się od dobrej strony .

Opublikowano
Nick -


Jelonek73

Wiek -


17

Ile grasz w Minecrafta -

Od końcóweczki ALPHY

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -

Mam

Czy bedziesz griefował -


Logiczne, że nie

Cos o sobie -


Gówniarz szukający miejsca do popykania w mc :))) Grałem juz na tego typu serwach i to lubie napewno będę starał się pomagać administracji jak i nowym graczom do tego jestem wyrozumiały i szybko nawiązuje kontakty :))


Chciałbym dodać tam też mojego kolege niestety nie dysponuje on możliwością pisania w tym dziale ( za mało postów ) mam nadzieję, że nic się nie stanie jeśli złoże za niego podanie i także zostanie przyjęty

Nick -


Qremu

Wiek -

15

Ile grasz w Minecrafta -

Beta 1.5

Czy masz kanał na YT(niewymagane) -

Nie

Czy bedziesz griefował -

Oczywiście, że nie

Cos o sobie -

To samo co kolega, chętnie pykam z nim wszędzie miły, lubiany : )) rozgarnięty i pomocny

Never trust a computer you can't throw out a window.

Opublikowano

Nick -Dragon3552
Wiek -15
Ile grasz w Minecrafta -2lata
Czy masz kanał na YT(niewymagane) -Nie
Czy będziesz griefował -Nie
Coś o sobie -Jestem ogarnięty,miły mam poczucie humor i interesuje się informatyką.

Opublikowano

Nick: Kafciu4


Wiek: 13


Ile grasz w Minecrafta : 2 lata


Czy masz kanał na yt? - Mam, ale nie nagrywam


Będziesz griefował: Nie


Coś o sobie: Jestem miły,ogarnięty, lubię współpracować i pomagać innym


Opublikowano
Nick - szymonek202

Wiek - 15

Ile grasz w Minecrafta - 1,5 roku

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie ;-(

Czy bedziesz griefował -Nie.

Cos o sobie - Lubię serwery kwadratowa masakra 4 i 2.
Opublikowano
Nick - Domi2533

Wiek - 13

Ile grasz w Minecrafta - Od 1.8 ( ale umiem grać w MC :) )

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Nie mam

Czy bedziesz griefował - Nie

Cos o sobie - Jestem Dominik! xD


Opublikowano
Nick - Steve17

Wiek - 17 ;)

Ile grasz w Minecrafta - kilka miesięcy ogarnąłem tę gre do poziomu Nudy :D

Czy masz kanał na YT(niewymagane) - Tak mam docieram do 18 widzów ^^

Czy bedziesz griefował - Oczywiście że nie :D Lubię się dobrze bawić

Cos o sobie - Hmm. Mam na imię Kacper mam 17 lat jestem z dolnego śląska. Lubię grać na serwerach tego typu ponieważ nie ma tam żadnego podziału na frakcje itp. Wydaję mi się że gracze są w miarę ogarnięci więc postanowiłem napisać tutaj podanie :)


Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

____________________

 

PEACE

____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...