Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposob aby zarobic (niewielkie) pienianszki przez internety :3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Chcialbym zarobic tak ok 30$ i zeby mozna bylo wplacic na PayPala. Adf odpada, Tapporo i Whaff korzystam tak jakby chujowo idzie. Dzieki.

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Spróbuj z rynkiem Forex, czyli giełda walutowa, giełda złota, platyny, srebra, itp. Zainwestujesz 100 zł, obserwujesz wzrosty i możesz próbować. Przy dobrych wiatrach przeczekasz spadki, aby potem zarobić z tych 100 zł, kolejne 300. :-)

Opublikowano

Spróbuj z rynkiem Forex, czyli giełda walutowa, giełda złota, platyny, srebra, itp. Zainwestujesz 100 zł, obserwujesz wzrosty i możesz próbować. Przy dobrych wiatrach przeczekasz spadki, aby potem zarobić z tych 100 zł, kolejne 300. :-)

Toż to dziecko, niech on się w giełdy nie bawi.

 

@Topic Klikanie w reklamy, ale lepiej ruszyć dupę i coś zrobić np. ulotki.

Szybciej więcej kasy wbije i kasa na prąd nie zejdzie.

shoob.png

Opublikowano

Praca na ulotkach to gnojenie.

Serio, zarobki miesięczne ~500zł za zapierdalanie w całym wolnym czasie?

 

Już lepiej na budowe na czarno i mieć 3x tyle.

Opublikowano

Praca na ulotkach to gnojenie.

Serio, zarobki miesięczne ~500zł za zapierdalanie w całym wolnym czasie?

 

Już lepiej na budowe na czarno i mieć 3x tyle.

Napisałem np. Ulotki.

Opcji jest dużo

shoob.png

Opublikowano

Praca na ulotkach to gnojenie.

Serio, zarobki miesięczne ~500zł za zapierdalanie w całym wolnym czasie?

 

Już lepiej na budowe na czarno i mieć 3x tyle.

 

Jak jesteś obrotny to zarobisz nawet 1,5k na ulotkach. Mowie o wrzucaniu do skrzynek a nie staniu na skrzyżowaniu.

Bierzesz 2-3 rodzaje ulotek i roznosisz. Klatki schodowe otwierasz nożem a nie czekasz godzinę zanim ci ktoś otworzy :p

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...