Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KillCraft][III Edycja][SURVIVAL+FRAKCJE][45 SLOTÓW][PERFEKCYJNE PLUGINY][DEDYK][ROK OPLACONY]


MrMateuszPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext1047627620.png

informacje2.png

strzalka.gif cooltext1047623411.png Survival+Frakcje

strzalka.gif
cooltext1047623655.png 45

strzalka.gif cooltext1047623939.png f24.owncraft.pl:25032

strzalka.gif cooltext1047624280.png Tak

strzalka.gif cooltext1047624624.png Tak

strzalka.gif cooltext1047624841.png Tak (za czerwoną linią)

strzalka.gif cooltext1047625061.png Nie

strzalka.gif
cooltext1047625291.png Tak

Administracja4.png


cooltext1047625795.png Rysiu i Gienek

cooltext1047626068.png Dzidek

cooltext1047626661.png Kanapka




InformacjeDOT2.png
RZECZY WYRÓŻNIAJĄCE NASZ SERWER OD KONKURENCJI :

♦ Drop z Kamienia

♦ Exp z kamienia.

♦ Nowe, ciekawe dropy,

♦ Pluginy są dopracowane, robione z największą starannością,

♦ Wlasne Pety-Zwierzaki

♦ do stworzenia gildi potrzebne są dane itemki.

♦ Dobrze skonfigurowane rangi VIP i SVIP

Opublikowano

Profesjonalne pluginy powiadasz?

 

Spawn zaclaimowany, bo nie umiecie ustawić bezpiecznej strefy to jest raz.

SuperVIP przesadzony i to dużo.

Źle skonfigurowany NoCheatPlus, można latać.

xxxx


Opublikowano

Profesjonalne pluginy powiadasz?

 

Spawn zaclaimowany, bo nie umiecie ustawić bezpiecznej strefy to jest raz.

SuperVIP przesadzony i to dużo.

Źle skonfigurowany NoCheatPlus, można latać.

Server Wystartowal wczoraj o 19 A wiec, Dopiero dopracowywujemy pluginy.

Do dziś nie mogę uwierzyć, że stworzyłem konto z takim nickiem ;x

Opublikowano

Server Wystartowal wczoraj o 19 A wiec, Dopiero dopracowywujemy pluginy.

Hah ! :)

 

To mnie rozwaliłeś. ;) Serwer powinien być od początku. ;) To po co wystartowaliście ? Skoro nie skonfigurowaliście "profesjonalnie" pluginów :)

xxxx


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...