Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Stuczny vs TajnyNinja02


Stuczny

Kto wygrał?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra? pojedynek dla beki?

    • Stuczny
      0
    • TajnyNinja02
      0
    • Remis
      0
    • Chuck Noris
      1
    • Nolif i tak lepszy
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Stuczny

Wyzywany: TajnyNinja02

Wstawienie: dam ci tydzień

Głosowanie do: 3 dni od wstawienia tekstów

Tematyka: przyjaźń

 

 

Moje:

Prawdziwa przyjaźń znasz to frajerze?

Ty pieprzony pozerze, poniżej zera upadłeś.

Kiedyś byłeś kolegą, przyjacielem.

Głupoty z miłości do sam wiesz kogo myślałem.

Brata hejtowałes? Zazdrość to czysta...

On dwustu widzów dobija, a ty do dziesięciu nie dobijasz.

 

Mam w dupie taką przyjaźń, weź się stary ogarnij.

Słuchasz Reggae, tam jest przesłanie.

O pomaganiu bliźnim a nie udupianie.

 

Filmiki nagrywasz na konkurs zhejtowane.

Nie uwielbiane lecz hejtowane.

Nagraj coś z pasji a nie dla beki.

 

Mam w dupie taką przyjaźń, weź się stary ogarnij.

Słuchasz Reggae, tam jest przesłanie.

O pomaganiu bliźnim a nie udupianie.

 

Wielki mistrz z hardkora a w pvp loga. (Minecraft)

Taki kox w diax eq ochrona 4 a loga przed żelaznym.

Zjadł koxa- twoje wyjaśnienie.

Zostawiłeś mnie i Przemka.

Przemek wyjechane , wybrałeś juhasa a nie kumpla z reala.

 

Mam w dupie taką przyjaźń, weź się stary ogarnij.

Słuchasz Reggae, tam jest przesłanie,

o pomaganiu bliźnim a nie udupianie.

Jeśli ja to ty, a ty to ty, to kim jestem ja? A może ty to ja a ja to ty a ty to ty a ja to ja?

 

Pacz na hooby, potem pomyśl xD

Opublikowano

Wyzywający: Stuczny

Wyzywany: TajnyNinja02

Wstawienie: dam ci tydzień

Głosowanie do: 3 dni od wstawienia tekstów

Tematyka: przyjaźń

 

 

Moje:

Prawdziwa przyjaźń znasz to frajerze?

Ty pieprzony pozerze, poniżej zera upadłeś.

Kiedyś byłeś kolegą, przyjacielem.

Głupoty z miłości do sam wiesz kogo myślałem.

Brata hejtowałes? Zazdrość to czysta...

On dwustu widzów dobija, a ty do dziesięciu nie dobijasz.

 

Mam w dupie taką przyjaźń, weź się stary ogarnij.

Słuchasz Reggae, tam jest przesłanie.

O pomaganiu bliźnim a nie udupianie.

 

Filmiki nagrywasz na konkurs zhejtowane.

Nie uwielbiane lecz hejtowane.

Nagraj coś z pasji a nie dla beki.

 

Mam w dupie taką przyjaźń, weź się stary ogarnij.

Słuchasz Reggae, tam jest przesłanie.

O pomaganiu bliźnim a nie udupianie.

 

Wielki mistrz z hardkora a w pvp loga. (Minecraft)

Taki kox w diax eq ochrona 4 a loga przed żelaznym.

Zjadł koxa- twoje wyjaśnienie.

Zostawiłeś mnie i Przemka.

Przemek wyjechane , wybrałeś juhasa a nie kumpla z reala.

 

Mam w dupie taką przyjaźń, weź się stary ogarnij.

Słuchasz Reggae, tam jest przesłanie,

o pomaganiu bliźnim a nie udupianie.

Teraz ja powiem coś od serca,

więc słuchaj uważnie ,pepsi weź do ręki

bo to twój zwyczaj bez niego nie przetrwasz

 

Lol niby ja zazdroszcze kotkowskiemu WTF lol lol :D

 

Dziewczyna ci skopała plecak 1 raz

a ty od razu ryk i do gęby pepsi łyk.

W twojim małym mózgu wszystko się pomieszało

bo ty cały czas myślisz : ,,Jestem super koxu,,

a prawada jest inna , może w oczy kole ?

Zastanów się znowu i nie pij pepsi w szkole .

 

Lol niby ja zazdroszcze kotkowskiemu WTF lol lol :D

 

Taki z Cb kozak zastanów się znowu

policz swoje wady

a dopiero potem moje.

A co do kotkowskiego to nieogarniam wcale

może wyższa logika ,ale dla mnie żaler .

Opublikowano

0 Rymów, ale jak już to głos na Tajny

To jest dla beki, ja to zrobiłem żeby wyładować złość :D

Jeśli ja to ty, a ty to ty, to kim jestem ja? A może ty to ja a ja to ty a ty to ty a ja to ja?

 

Pacz na hooby, potem pomyśl xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...