Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] "Wojna światów" 3 Światy - 2 Królestwa - 2 Drużyny


Adidas0069

Czy zagrasz??  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagra? by??

    • Tak, pewnie
      20
    • Nie
      5
  2. 2. Czy dobry pomys??

    • Tak
      20
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2rg164o.gif

 

 

34e89zc.png

W dalekiej krainie zwanej Rothel istniały dwa królestwa. Żyły one w zgodzie, zawsze

pomagali sobie, gdy ktoś potrzebował takowej pomocy.

Razem byli nie do pokonania, aż do czasu....

Gdy jeden człowiek na zlecenie robotnika z jednego z królestw, zlecił

mu zabicie pewnego człowieka.

Jednak nie wiedział, że jest to ważny człowiek, który pochodzi z sojuszu.

Dopiero po zakończonym zadaniu, przeszukując ciało znalazł, dowód, który

ujawnił mu, że zamordował sojusznika.

Król z przeciwnej drużyny strasznie się zdenerwował i zrywając

sojusz rozpętał wojnę!

Wybierz jedno z dwóch królestw i pomóż im ZWYCIĘŻYĆ!!

2rfsbpw.png

Rozgrywka będzie polegała na tym, że będą

4 mapy

-Mapa wyboru Królestwa

-Dwie mapy z Królestwami

-Mapa, gdzie będą spotykały się oby dwa Królestwa

Na serwerze nie zabraknie dobrej zabawy, konkursów,

eventów i innych!!

Również na serwerze:

-Działki

-AutoShop

-Własna strona

-TeamSpeak

-Launcher (nadal w budowie)

-Rangi

-Areny

...i inne...

START 01.06.2013 (sobota) o godzinie 17:00

IP:Zostanie podane kilka godzin przed startem !!

Jeśli podoba Ci się pomysł to proszę o komentowanie, oraz proszę o napisanie co byście chcieli byście wprowadzić na takim serwerze.

13696633232418772372.png

136966407450215724.png

1369664699555546633.png

1369665264852049883.png

13696663501194137614.png

13696665761459255475.png

13696669132193624194.png

13696681587714163.png

1369668765845772912.png

1369668885619811203.png

13696690701528122436.png

Jeśli chciałbyś zagrać na tym serwerze, to podaj kontakt, a my poinformujemy

Ciebie o starcie, lub innych rzeczach związanych z serwerem.

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Jak już masz ciekawy pomysł to wysil się w pisaniu zapowiedzi, z prezki wynika, że będzie to kiepski serwer, bardzo cienko opracowany także nie zachęca do gry/czekania na serwer, to tyle z mojej strony.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Uczeń
Opublikowano

A mi tam się całkiem podoba pomysł, jednakże ja bym te królestwa zrobił na jednym świecie. Pomysł jest mało rozwinięty, więc można powiedzieć, że to jeszcze plastelina, którą można dobrze uformować ^^ Dodałbym do tego jakieś modyfikacje, jeśli byłoby to możliwe i działek bym nie dawał.

 

Pozdrawiam, JayFG.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...