Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Server Survival- Wojny Frakcji 24/7 no Wl No Premium


CreeperoManiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojny Frakcji


Adres IP: f24.owncraft.pl:25032

Nie Przejmujcie sie mala iloscia graczy to dopiero poczatek servera!

Stary Temat prosze usunac.

Potrzebujemy administracji wymagania

-Doswiadczenie

-Min. 3dni gry na serverze


1.5.2
Typ Serwera: Surviwal
Potwory: Tak
Zwierzeta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie wymagane
Sloty: 45
Biala Lista: Nie
Nether: Tak


pluginy.png
Posiadamy ich mase, nie wypisuje ich tutaj poniewaz nie jest to potrzebne, Wszstkie zbedne informacje dowiecie sie na serverze.

admini.png

WujekZenekPL Gienek TrolMacieG


dodatkowe.png

Posiadamy Sms shopa a wiec mozecie kupowac rangi automatycznie, Server jest nowy a więc prosiomy o wyrozumialosc i Zglaszanie Bledow ktore moga wystapic, Aktualnie zajmujemy sie strona internetowa

reszte inforamcje podane jest na Serverze

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

Chcialbym powiedziec ze juz niedlugo mamy zamiar otworzyc server skyblock bedzie to nasz drugi server, lecz najpierw musimy posiadac spora sume graczy na tym serverze.

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

Haha ziomuś spamuj linkami na serverze i za dobrą opinie są nagrody. ja pierdzieleeeeeee

 

PS. Server DNO.

Opublikowano

Haha ziomuś spamuj linkami na serverze i za dobrą opinie są nagrody. ja pierdzieleeeeeee

 

PS. Server DNO.

Skoro takie dno. to dlaczego na nim grasz Pozdro :)

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

Skoro takie dno. to dlaczego na nim grasz Pozdro :)

Lol już na nim nie gram grałem przez 2 dni i totalna porażka. ODRADZAM!

Opublikowano

Twoj kumpel stracil technika i Zaczyn sie Flame. No dobra zegnamy cie.

Lol to nie mój kumpel ? Znam go aby z servera.... Pozdro 12 latku. :-)

Opublikowano

Nie spamcie mi na Pw wiadomosci typu "Prosze daj admina znam wszystkie komendy" Poniewaz nie moge wiedziec ile grasz na serverze, co zrobiles i jaki masz nick, najlepiej piszcie na serverze , lub na forum jesli powstanie

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Opublikowano

łamanie regulaminu, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...