Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ochrona spawmnu na zwykłym silniku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można jakoś osłonić spawn przed zniszczeniami na zwykłym silniku minecraft.net ??

Opublikowano

Jak się nie da? W pliku server.properties jest linijka... Yy... spawn protection...

 

Hmm... Nie wiedziałem ^^ Dzięki że mnie poprawiłeś ;) Myślałem że nie ma takiej opcji na vanilli ;_;

Opublikowano

Po prostu masz w serwer.properties linijkę spawnprotection=(ustawiasz odległość np jak chcesz 20x20 to wpisujesz 20) Aby zabezpieczyć w grze musisz pójść tam gdzie chcesz zabezpieczyć i wpisać /setspawn i w moim przypadku ochroni Ci 20x20.. Pozdrawiam ;)

Polecane przeze mnie TuT'y :

 

[TuT] Epic Boss ( by Ichcios )

http://www.mpcforum.pl/topic/735116-dltutpluginepicboss-stworz-wlasnego-niepowtarzalnego-bossa/

-- Tutaj może być twój TuT , chcesz ? Napisz mi na PW ! --

Opublikowano

Po prostu masz w serwer.properties linijkę spawnprotection=(ustawiasz odległość np jak chcesz 20x20 to wpisujesz 20) Aby zabezpieczyć w grze musisz pójść tam gdzie chcesz zabezpieczyć i wpisać /setspawn i w moim przypadku ochroni Ci 20x20.. Pozdrawiam ;)

Nie, nie. Na vanilli nie ma /setspawn. Jak tworzysz 1 raz mapkę, to tam gdzie się zespawnujesz to od tamtego miejsca działa to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...