Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak grać na cliencie Ravi na nieodpychaniu z konia


EmpiUfo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i większość osób o tym wie, ale są osoby które nadal piszą tematy jak na tym grać...

 

Pobieramy jakieś "nie odpychanie z konia"

Ja osobiście używam tego

http://www.mpcforum.pl/topic/705175-dl-nieodpychanie-mobow-z-konia-by-buczek/

Wypakowujemy te pliki np na pulpit i zmieniamy ich nazwę

pc.epk na pc.nwf

pc.eix na pc.nwl

1369155082-U216092.jpg

Po zmianie nazwy wrzucamy te pliki do clienta Ravi, folderu game

1369155089-U216092.jpg

zapyta nas czy podmienić pliki klikamy tak

1369155236-U216092.jpg

Możemy już odpalić grę i cieszyć się nie odpychaniem z konia.

Grając tak zawsze mamy mniejsze szanse na otrzymanie bana niż na modzie od kamera.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Nie ważne czy nie odpychanie na koniu jest na cliencie czy na modzie szansa na bana jest taka sama.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Nie ważne czy nie odpychanie na koniu jest na cliencie czy na modzie szansa na bana jest taka sama.

Tak, ale samym graniem na modzie ryzykujesz bana ponieważ widać to w logach :)

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Tak, ale samym graniem na modzie ryzykujesz bana ponieważ widać to w logach :)

No ale to już inna bajka :mellow:

Z reszta IsAmU daje bany za byle gówno więc szansa na bana na 100%

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Mówicie, że można dostać za to bana. A to widać w tych "logach"? (btw. co to w ogóle są te logi?:D ) czy może przez to, że ktoś mnie podkabluje?

Opublikowano

Logi to masz informacje który dostaje każdy administrator prywatnego serwera (jeśli ich nie wyłączy, a jest traka możliwość), jest to baza wszystkich użytkowników którzy wykonali jakieś czynności w grze (handel, wyrzucenie przedmiotu, kupno przedmiotu w IS i tak dalej), resumując GM wie wszystko o tobie.

od takich ogłoszeń jest dział Metin2 - pomoc na serwerze.

Opublikowano

Jeśli GM widzi, że się zalogowałeś na kliencie to już cie dalej nie sprawdza. Logi w modzie różnią sie od clienta. Jak masz wh w cliencie to w logach niczym się nie różnisz od czystego gracza. Więc można grać na tym spokojnie.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A czy nie odpychanie dotyczy też reniferka, dzika itd ?

Generalnie Szukam Osoby , Która Potrafi Zrobić Fajną Grafikę Na Sygnaturę , Jak Ktos Może Się Podjąć Tego Zadania To PW ^^ ( Oczywiście Za Darmo - PLN , Jego Nick/Pseudonim Będzie Umieszczony W Grafice - By... )

Opublikowano

A czy nie odpychanie dotyczy też reniferka, dzika itd ?

Wiesz że nie próbowałem? ale powinno działać na 99%

ps. zawsze można zbugować renifera i bić z konia

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Wiesz że nie próbowałem? ale powinno działać na 99%

ps. zawsze można zbugować renifera i bić z konia

no też racja , tylko trzeba ściągnąć z innego linku ponieważ aby pobrać ten Buczka ( <- sorry za wymienienie nicku ) potrzebane jest konto premium ;(

Generalnie Szukam Osoby , Która Potrafi Zrobić Fajną Grafikę Na Sygnaturę , Jak Ktos Może Się Podjąć Tego Zadania To PW ^^ ( Oczywiście Za Darmo - PLN , Jego Nick/Pseudonim Będzie Umieszczony W Grafice - By... )

Opublikowano

OK !

Dzięki wszystko działa w 100% ;) zaraz sprawdze jak z tymi dzkami i reniferkami itd.

 

OK !

Dzięki wszystko działa w 100% ;) zaraz sprawdze jak z tymi dzkami i reniferkami itd.

Jak by ktoś się chciał o to zapytac to powiem działa na dziku , lwie , reniferkach ;)

Generalnie Szukam Osoby , Która Potrafi Zrobić Fajną Grafikę Na Sygnaturę , Jak Ktos Może Się Podjąć Tego Zadania To PW ^^ ( Oczywiście Za Darmo - PLN , Jego Nick/Pseudonim Będzie Umieszczony W Grafice - By... )

Opublikowano

Poradnik dobry, ale na modzie nie warto bo admini mają takie coś jak logi.

 

No i chuj im z logów skoro wystarczy zmienic nazwe procesów bo w logach im pokazuje przez jaki proces odpalasz... japierdole.

Dobra bajera z tym nieodpychaniem, nie gram tam już... ale widać, ze maja profesjonalnie zabezpieczonego clienta skoro wystarfczy pliki podmienic.

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak to wygląda z perspektywy innych graczy?

Wygląda jakbyś je odpychał aczkolwiek widać że zadajesz dmg gdy są odepchnięte.

 

Refresh

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...