Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PREMIUM][super] mój pomysł na nowego minecrafta


Gość michal12386

  

  1. 1. jak oceniasz pomys? ?

    • zajebisty pomys?
      0
    • extra pomys?
      0
    • super pomys?
      0
    • fajny pomys?
      0
  2. 2. czy podoba?y ci si? filmiki ?

    • zajebiste
      0
    • super
      0
    • nie obejrza?em
      0
  3. 3. masz jaki? pomys? ?

    • tak
      0
    • niestety nie ;(
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal12386
Opublikowano
Witam i chciałbym przedstawić moje pomysły na następnego minecraft’a ^.^
Jakie by były nowości :
oczywiście naprawione błędy jakie będą w 1.5.2 lub 1.6.6 zależy kiedy będą prace
I nowe bloki ^.^
rozżarzony obsydian (jest tylko w wersji mobilnej)
błękitny kwiat (też w wersji mobilnej minecraft’a)
schody ,stopień drzwi i płytka naciskowa z obsydianu ^.^
dodanie rudy rubinu i rubinu ^.^
a teraz moje pomysły bardziej mojego autorstwa ^.^:
dodanie krzeseł stołów i kanap (skoro są dywany ^.^) i szafy
aby było więcej drzwi a żelazne drzwi aby otworzyć trzeba by było kliknąć 5 razy ^.^
żelazne drabinki i żelazne patyki (kilofy i inne narzędzia by się craftowało albo drewnianymi albo żelaznymi patykami).
i żeby były okna drewniane i rzezane tak by wyglądał crafting: z (najpierw układamy 2 sztabki żelaza jak deski na patyk a potem mamy 8 patyków):
dodam grafikę jak się dowiem jakie rozszerzenie
autor obrazu : michal12386
A z tego będzie 6 okien ^.^
Zamiast żelaznych mogą być drewniane patyki i w tedy będzie drewniane okno.
Zdarzają się pożary w minecraft’cie a co by było gdyby po pożarze było wszystko zwęglone a nie że znikają bloki?
mniej więcej tak to by wyglądało ^.^ a z spalonego drzewa czasami by się trafiał węgiel drzewny ^.^
I trawa też by była spalona czarna i nigdy by nie była zielona dopiero po zniszczeniu bloku spalonej trawy mieli byśmy blok ziemi i jak go włożymy z powrotem to w tedy by urosła.
A w pożarach był by większy dym i czad.
I dodanie warstwy tak :
Trawa
3 ziemi
2 gliny
2 ciemniejszej twardszej gliny ^.^
i dodanie nieba (aenther)
I wersja testowa. rzeczy drewniane w skrzyni też by się paliły zostawały by tylko rzeczy których nie idzie spalić np. kilofy z żelazną rączką.
Mogły by być ubrania nie zbroja tylko ubrania kolorowane ^.^
I kolejne . jak wyobrażacie sobie wbić pochodnie w kamień ?
to jest naprawdę nie możliwe w trawę lub ziemie tak ^.- a więc do rozgrywki by się dodało haczyk na pochodnie , że najpierw to wbijasz w ścianę lub w ziemię z kamienia a potem w to wkładasz pochodnie ^.^
I pochodnie by się wypalały świeciły by 3 dni minecraftowe
Kolejne ulepszenie to zmiana silnika graficznego aby minecraft miał więcej zaawansowanych opcji graficznych np. z grafiką szybką i prostą bardzo szybką albo w zaawansowaną tak jak shakery do minecraft’a włożyć domyślnie 3 shadery : wody, słońca (światło i cień + nic nie widać jak patrzysz na słońce) i roślin (chwieją się)
A do tego więcej mobów ^.^
A Worgule to unowocześnić minecraft’a dodać domyślnie samochody i pociągi.
wszystkie @up ulepszenia które warto dodać mogą być potwierdzone tym :(kto nie zna angielskiego nie zrozumie ^.^)

 


 

 

część druga ^.^

 


 

 

 

dziękuje daj lajka i info dodatkowe ten post by się ujawnił w zeszłą srodę (15.maja.2013) gdy by nie co niektóre osoby nie umiejące się co nieco ogarnąć ^.^ nie będę wymieniał kto bo znowu będzie coś nie tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...