Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Propozycja servera innego niż wszystkie!


Lancelot1989

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Forumowiczów,

 

zakładam ten temat, ponieważ wiąże z "silkiem" wiele dobrych wspomnień i chciałbym zaproponować coś od siebie. Oczywiście, sam zająłbym się stworzeniem takiego serwera, gdybym tylko się na tym wystarczająco znał. Temat ten kierowany jest do ludzi pamiętających stare dobre czasy, które już pewnie nie wrócą, a szkoda. Teraz możemy jedynie dążyć do tego, ażeby choć w 60% przywrócić dawną grywalność tej gry. Nie mówimy tutaj o pożal się Boże "old school'owych serwerach", które co jakiś czas wychodzą, a które z dawnym "silkiem" mają wspólny jedynie cap... Nie dbam o to, jakiego typu komentarze się tutaj pojawią, czy pojawią się w ogóle. Wielkim szczęściem natomiast będzie odnalezienie kilku, może kilkunastu osób, które się ze mną zgodzą. Prawdę mówiąc nie wierzę, żeby nie znalazła się garstka graczy, tęskniących za starym silkiem, za starym glowem, za karawanami dla golda i walki z thiefami (obecnie na tych wszystkich "wspaniałych serwerach" bardziej opłaca się postawić bota na 20-30 min -.-''), za guild warami, które całkowicie wymarły, za ciężkimi potyczkami z unikatami...

 

Oto moja propozycja na serwer skierowany do prawdziwych miłośników tej gry:

 

Cap: 70

Rasa: CHN

Exp rate: x10

Sp rate: x10

Bot: brak

Drop rate: x5

Gold rate x1

Sun item'y: brak

Sox rate: x1

Alchemia: x1

Magic POP: brak

Devil Spirit: brak

Dmg/def scrolle: brak

Premium: 5%

Coin system: brak

Party mob'y: brak

Akademia: brak

Job: x10

Takla-Makan: moby 61-70

Stary glow broni

Debuffy z force: brak

Snow shield: brak

FGW: brak

Forteca: Jangan

 

Celem stworzenia takiego serwera jest wyeliminowanie sytuacji, w której średnia broń na serwerze to +7/8, global spamu typu "wtb items +8/9/10". Powrócą zacne +5/6/7 i unikalne +9. Serwer nie znudzi się prędko, ponieważ trochę czasu zajmie wbicie samego max. lvl'a, nie mówiąc już o przygotowaniu porządnego ekwipunku. Powrócą natomiast sety +3/4/5 i pvp pod bramami DH, króre znikły ponieważ zawsze lepiej postawić bota... Patrząc choćby na serwer Revelations, który czasy świetności niestety ma już za sobą, to stworzenie takiego serwera jest jak najbardziej możliwe. Potrzeba jedynie dobrych chęci i odpowiednich umiejętności.

 

Jeśli znajdzie się grupa śmiałków, gotowych na postawienie prawdziwego old school'owego servera, przypominającego dawne isro, będę rad, jak i podobni mnie również. Po prostu... Szkoda nie spróbować :)

 

Dzięki i pozdrawiam,

Lancelot

Olympus/Ecsro/Sjsro/SunSro/EliteSro/GoodTimes/Revelations/Themida/Ardebran/Velestia

 

P.S. Lepiej pograć 2-3h dziennie, niż bocić 24/7 i nic nie mieć z gry.

Opublikowano

w zupełnośći się z tobą zgadzam chętnie zagrałbym na takim serwerze :D

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Problemem nadal będzie bot. Wszyscy będą go stawiać chyba że znajdziesz deva który potrafi zabezpieczyć pliki .pk2 i .exe to wtedy chociaż przez kilka miesięcy będzie bez bota.

PS. Lancelot nie grałeś może kiedyś na Troy? Isro?

TIOiE.jpg

Opublikowano

Snow shield brak? nie bedzie full int builidow co za tym idzie na serwerze beda 3 buildy. beznadzieja

a nie pamiętasz dawnego isro bez snowa ??? jakos inty dawały sobie radę ... pomyśl zanim coś napiszesz

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

Gówno a nie serw daje wam max miesiąc i nie będzie nawet śladu po serwie. Chyba że stać cie na to i sam będziesz ciągle opłacać dedyk o ile w ogóle ruszycie.

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

a nie pamiętasz dawnego isro bez snowa ??? jakos inty dawały sobie radę ... pomyśl zanim coś napiszesz

 

jaki sens ma build pure int spear na tym serwerze?

ss jeszcze dal by rade przez chwile z duzym br a int spear czy int bow?

Opublikowano

jaki sens ma build pure int spear na tym serwerze?

ss jeszcze dal by rade przez chwile z duzym br a int spear czy int bow?

W ogóle jaki sens ma taki serw ?

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

wychodzi kto pamięta dawne czasy silkroada :)

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Podstawowe rzeczy:

-Osoba która dysponuje wolnymi srodkami finansowymi, zapewniająca firmową pomoc w sprawie ochrony serwera przed różnego rodzaju atakami.

-Osoba która również zaangażuje się w publikacje reklamowe owego serwera celem przyciągnięcia klient.

-Zespół który posiada informacje na temat działania silnika gry.

-Zespół który na bierząco aktualizuje poral gry

-Zarejestrowanie firmy w Polskim rejestrze prawnym " cel nie do osiągnięcia dla typowych forumowiczów "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...