Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o jej głosie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Głos niesamowity , ale nie przepadam za tym wzdychaniem - nienawidzę tego :p

Przygarnę kod bonusowy do WoT !

Opublikowano

Głos niesamowity , ale nie przepadam za tym wzdychaniem - nienawidzę tego :P

naprawdę bardzo wkurzające xD hyyyy hyyyy! Halina mam zawał!!

 

Głos taki sobie mi się jakoś nie szczególnie podoba.

Opublikowano

Na siłe to chyba robi ,mogła by troszku zluzowac na mój gust.

Ale szczerze ja gówno wiem o "wydywaniu głosów"

 

P.S

 

Lepsze od oryginału ;D Piękna dziewczynka, masz numer? xD

:D::D

Opublikowano

Dziewczyna ma ogromny talent i na pewno bez problemu zrobiłaby karierę. Tylko pytanie, czy wejście w taki wielki, brutalny świat by jej nie zniszczyło, a byłoby naprawdę szkoda.

Opublikowano

To wzdychanie mnie fest denerwuje. Ogólnie nie lubię dziewczyn/kobiet jako wokalistek, ale trzeba przyznać, że śpiewać potrafi ;)

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Do X-Factora powinna iść ;)

Co do Kasi: X-Factor w Polsce nic jej nie zaoferuje, niestety. Lepsze dla jej przyszłości byłoby spróbowanie w Amerykańskim Mam Talent lub właśnie w Amerykańskim X-Factorze.

 

Co do coverów Rihanny: Przez chwilę miałem wątpliwości, czy to aby na pewno nie Rihanna śpiewała w niektórych momentach. Niesamowity głos, który pewnie nie raz usłyszymy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...