Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[120S] [Frakcje + Hardcore ?] Masz szanse być najlepszy ! PacCraft


zaboobin

Zostawiamy harcore czy odpuszczamy?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zostawiamy harcore czy odpuszczamy?

    • Zostawiamy tak jak jest .
      3
    • Zostawiamy ale ustawiamy krótszy czas bana .
      1
    • Usuwamy, zostaje czysty survival z frakcjami .
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie jestem administratorem serwera dlatego prezentacja tego serwera nie zachwyca swą estetyką, nie zawiera żadnej grafiki jednakże jest stu procentowo treściwa.



Tematem wstępu, kompletnie niezwiązanym z serwerem.


Nie wiem czy lubicie kursywe pochyloną, normalną, pogrubioną czy jeszcze inną, wziętą z kosmosu . Piszę więc standardowo za co przepraszam. Nie mam czasu bawić się w grafiki komputerowe a serwer chcę wam polecić z całego serca.



Więc może od początku . Wystartowaliśmy wczoraj o godzinie 18 . Reklama była skromna, podobnie do tej. Wyświetlenia tematu były nieliczne co odbija się teraz na osobach grających . Na serwerze gra od 4 do 6 osób - oczywiście nie licząc administracji . Nad wszystkim stoi trzech, dojrzałych administratorów którzy na prawdę starali się by wszystko było dopięte na ostatni guzik . Siedzieli do rana by naprawić każdy bug który wtragnął do pluginów. Jednakże za swoje wypociny nie mają żadnej nagrody. Nie oszukujmy się ale mniej niż dziesięć osób na sto trzydzieści slotów nie jest zadawalającą liczbą . Tak czy inaczej serwer jest nowy. Każdy ma szanse się wybić, zostać tym najlepszym.




Podstawowe informacje o serwerze.


A więc wszystko jest na zasadzie survivalu z frakcjami z domieszką hardcora . W sumie to nie wiemy czy czasami nie zrezygnować z tej domieszki i usunąć trzydniowego bana za zginięcie . Graczy jest i tak mało a dodatkowa ich strata za zginięcia jest kompletnie idiotyczna .



Pewnie nie raz graliście na serwerach z frakcjami . Serwer przeznaczony jest dla samotnych strzelców grających w minecrafta bez kolegów, a także dla całych ekip szukających przygód, rywalizacji i rozrywki .


Załóż do gildii, stań się najlepszy bądź dołącz do gildii, wspomóż innych





Standardowe informacje :



Sloty: 130


IP : s2.pac-craft.pl


Typ serwera: Frakcje + Survival, zastanawiamy się czy nie usunąć domieszki hardcora.


Mapa: Nieograniczona


Nether: Włączony


PVP: Włączone


Potwory: Włączone


Zwierzęta: Włączone


Szansa na drop:


* Diaxy - 0,2 %


* Szmaragd - 0,3 %


* Zloto - 0,6 %


* Zelazo - 1,0 %



Nie przejdźcie obojętnie, wejdźcie na serwer.


Opublikowano

dziękuję wam za pomoc . I za czas jaki w ten serwer wy "gracze" wkładacie


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Opublikowano

Na serwerze oficjalnie ogłaszam konkurs na youtubera . Po starcie serwera zostanie konkurs rozpoczęty . Więcej informacji na forum pac-craft.pl !


~Kontakt zemną to GG:25666689 ; Skype: tomasz.toka .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...