Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Sezon 2] Ts3, Zabezpieczone skrzynki - WschodniCraft


homeedition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

19975294273342451275.png



134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: WschodniCraft

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: s1.mine24.pl:40001


134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.2

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 10 (jeśli będzie trzeba to powiększymy)

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Zmodyfikowana kwadratowa sezon 2

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany

1346003482__de2zjo.gif White-List: Tak

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Nie

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Wszystkie potrzebne :)

1346055890__zalogaserwera.png

ArmanPL

UltraTrollMC

MrArka3d

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Serwer jest prawie identyczny jak kwadratowa masakra sezon 2. Na serwer wgraliśmy te pluginy, które są potrzebne np LogBlock. Diaxy i żelazo będzie wypadać ze stone. Serwer posiada również swojego ts3 oraz stronkę www (strona w budowie), będziecie na niej mogli dowiedzieć się o zmianach na serwerze itp.

Griferów na serwerze będziemy nagradzać permem. Nie będziemy też tolerować kradzieży. Jeśli coś weźmiesz od kogoś bez pytania i nie będziesz chciał oddać to odbierzemy te itemki od Ciebie, a ty dostaniesz perma. Skrzynki są zabezpieczone.

Jeśli chcesz sprawdzić kto zniszczył Ci klocek wpisujesz komnde ./co i

Jeśli chcesz to wyłączyć wpisujesz ponownie to samo.





teamspeak_3_logo.png


IP: t5.svoice.pl:8224



Wzór podania na White-List:


- Nick:


- Wiek:


- Ile grasz w minecrafta ?:


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE):


- Jakieś pytania, sugestie ?:




Strona serwera: wschodnicraft.cba.pl




Serwer wystartował :)


Zapraszamy Wszystkich OGARNIĘTYCH Graczy :rolleyes:



Proszę moderatorów o nie zamykanie.


To jest główna zapowiedź.


TS3 jest wymagany musowo.




Główna rekrutacja przebiega na ts3




90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Micynas i Antywirus dodani.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

- Nick: SpixGaming


- Wiek: 14


- Ile grasz w minecrafta ?: 3 lata gdzięś będą ;3


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Chciałbym robić live z tego serwera, jak i poznać innych ludzi ;)


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): TAK


- Jakieś pytania, sugestie ?: Brak ;>

Opublikowano

A co tam nigdy się w to nie bawiłem to spróbuję.

Nick: Light ( No-Premium )

Wiek: 15 Lat

Ile gram w Minecraft? : hmm od 1.5 Bety

Czemu ten Serwer: Ogarnie się coś nowego. ( wygląda spoczko ).

Ts3 i Micro: Mam

- Jakieś pytania, sugestie ?: Czy administracja też gra ( jeśli tak, ile macie lat ) i jaka mam pewność ze nie będziecie korzystać z OP GM.

Opublikowano

 

- Nick: SpixGaming

- Wiek: 14

- Ile grasz w minecrafta ?: 3 lata gdzięś będą ;3

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Chciałbym robić live z tego serwera, jak i poznać innych ludzi ;)

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): TAK

- Jakieś pytania, sugestie ?: Brak ;>

 

Wbij jeszcze na ts3

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

A co tam nigdy się w to nie bawiłem to spróbuję.

Nick: Light ( No-Premium )

Wiek: 15 Lat

Ile gram w Minecraft? : hmm od 1.5 Bety

Czemu ten Serwer: Ogarnie się coś nowego. ( wygląda spoczko ).

Ts3 i Micro: Mam

- Jakieś pytania, sugestie ?: Czy administracja też gra ( jeśli tak, ile macie lat ) i jaka mam pewność ze nie będziecie korzystać z OP GM.

Administracja gra na serwerze, ale nie korzysta z op, kopie sobie drewno itp z innymi graczami. Admini nigdy nikogo nie atakuja w jakichs pro eq. Zreszta nie wiem jak Cie przekonac ze nie korzystamy z tego. Najlepiej sam wbij na serwer i sprawdz.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

- Nick: Alerias


- Wiek: 16

- Ile grasz w minecrafta ?: 3 lata

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Dawno nie grałem na serwerach KM, ja jeśli nawet to byly one debilne

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): TAK


- Jakieś pytania, sugestie ?: Wszystko wiem i nie mam nic do powiedzenia

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Od 13, jesli osoba jest ogarnieta...

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Na ts3 kierujcie podania do Procka, mnie czyli ArmanPL nie ma aktualnie i ja z telefonu wam odpisuje...p

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

 

- Nick: Alerias

- Wiek: 16

- Ile grasz w minecrafta ?: 3 lata

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Dawno nie grałem na serwerach KM, ja jeśli nawet to byly one debilne

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): TAK

- Jakieś pytania, sugestie ?: Wszystko wiem i nie mam nic do powiedzenia

 

Dodany

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

- Nick: Asik

- Wiek: 17+

- Ile grasz w minecrafta ?: od 1.6 bety

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Grałam u was wcześniej :D (tak mi się wydaje bo już byłam na ts) i było dośc fajnie ^^

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Oczywiście

- Jakieś pytania, sugestie ?: Będą ciasteczka ? :3

Opublikowano

- Nick: Asik

- Wiek: 17+

- Ile grasz w minecrafta ?: od 1.6 bety

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Grałam u was wcześniej :D (tak mi się wydaje bo już byłam na ts) i było dośc fajnie ^^

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Oczywiście

- Jakieś pytania, sugestie ?: Będą ciasteczka ? :3

 

Jeszcze musisz na ts3 wbić w celu głównej rekrutacji.

 

Wbijajcie na ts od 16. Od tej pory będę siedzieć na ts3 i czekać na podania...

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

- Nick: DamiX55


- Wiek: 15


- Ile grasz w minecrafta ?: 3lata


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Bo lubię tego typu servery


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Tak


- Jakieś pytania, sugestie ?: NIE

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

 

- Nick: DamiX55

- Wiek: 15

- Ile grasz w minecrafta ?: 3lata

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Bo lubię tego typu servery

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Tak

- Jakieś pytania, sugestie ?: NIE

 

Dodany

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

@ref

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

- Nick: Kokoszka


- Wiek: 15


- Ile grasz w minecrafta ?: 2 lata


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Ponieważ lubię serwery tego typu ,a ten wygląda całkiem dobrze


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Tak


- Jakieś pytania, sugestie ?: Nie

Opublikowano

 

- Nick: Kokoszka

- Wiek: 15

- Ile grasz w minecrafta ?: 2 lata

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Ponieważ lubię serwery tego typu ,a ten wygląda całkiem dobrze

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): Tak

- Jakieś pytania, sugestie ?: Nie

 

Dodany

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

- Nick:termak5


- Wiek:15


- Ile grasz w minecrafta ?:2,5 lata


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Myśle ze jest fajny


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE):Tak


- Jakieś pytania, sugestie ?:-----------

Opublikowano

 

- Nick:termak5

- Wiek:15

- Ile grasz w minecrafta ?:2,5 lata

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?:Myśle ze jest fajny

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE):Tak

- Jakieś pytania, sugestie ?:-----------

 

Wbij jeszcze na ts

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

- Nick: Patrykx77


- Wiek: 14


- Ile grasz w minecrafta ?: Ze 2 lata ;)


- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Ponieważ lubię serwery tego typu ;D


Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): TS3 i sprawne mikro :)


- Jakieś pytania, sugestie ?: Nie

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

 

- Nick: Patrykx77

- Wiek: 14

- Ile grasz w minecrafta ?: Ze 2 lata ;)

- Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ?: Ponieważ lubię serwery tego typu ;D

Ts3 i Mikro? (TAK/NIE): TS3 i sprawne mikro :)

- Jakieś pytania, sugestie ?: Nie

 

Oprócz pisania podań na forum, musicie jeszcze na ts serwerowego wbić.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Na serwerze zrobiłem mały event. Drop rud ze stone jest zwiekszony o 25% na 24 h.

 

Pozdrawiam. ArmanPL

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...