Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

hastacraft.yfun.pl[Gildie][Ostry Survival][HP Nad Głowami][McMmo][ItemShop][3x szybszy exp]


IgorAxel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2400dfad88219e25ffbe4e2215f9ac0c.gif

 

 

 

1fa55dc319d393f00233109a120262ef.gif

IP: s5.yfun.pl:20506

Witam , Chciałbym wam zaprezentować serwer hastacraft.yfun.pl

Jest to serwer typu survival+wojny gildii.

Na serwerze panuje miła atmosfera oraz jest "Ogarnięta" Administracja

Jeżeli chcesz zobaczyć nasz serwer , Serdecznie Cie zapraszamy.

=============================================================================

Drop z kamienia

Diament - 0,5%

Szmaragd - 0,5%

Złoto - 3%

Żelazo 2,5%

Reszta dropi z rud

============================================================================

Skład

Właściciel - Igorajs

Właściciel - Immortal

============================================================================

Serwer posiada 9gb ram i 50 slotów , w miarę czasu będzie to powiększane

 

 

post-919454-0-61604400-1369052521.gif

post-919454-0-80783400-1369052535.gif

Opublikowano

Wygląda Nice właśnie wbijam. ( Myliłem się )

1: Edit: Widzę już ze fail z Faction nawet nie jest porządnie skonfigurowane, przed nickiem jest wielka papka G***a jeśli ktoś należy do gildii.

2: Edit: Miliord spamu z consoli na temat vipow, oraz itemów do kupna... Zdjęcia

3: Edit: Super łatwo kilkanaście Kowadeł na spawnie Enchant na 30 lvl Enderchesty, Spawnery Zombie, Gildie za free...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajny serwerek, ale szkoda że drop z kamienia ;/ osobiście wole zdobyc wszystko normalnie. A x rayowców można zablokować lub wyłapywać. A reszta jak sądzi ?

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...