Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Combat Arms Europe | Natan2006 Vs LasioK96


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie przepraszaj a zlikwiduj je i nie przyśpieszaj tak filmu i dodaj dźwięk strzałów.

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

@up Ty nie powinieneś nikogo uczyc bo twoje filmiki to żenua

FAJNIE NATAN NA PREŻYDENTA

Są zdecydowanie moje lepsze pod względem gameplay'u i edytu...nie mam czarnych pasków, dodaję dźwięk strzału i nie przyśpieszam quickscopów :3 są wystarczająco szybkie by pokazywać je w mornalmym tempie.

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Hardscopy, a przyśpieszył i wyszło quickscopy xD Nie no zartuję

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

a ja ci powiem jak masz zlikiwidować paski masz Rozdzielczość ekranu w grze masz zapewne nie na maxa np: grasz na 1280x718 a masz ekran 1700x900 <-- Jak ustawisz na 1700x900 zlikwidujesz paski :D A TE ROZMIARY TO TYLKO PRZYKŁAD .

Opublikowano

a ja ci powiem jak masz zlikiwidować paski masz Rozdzielczość ekranu w grze masz zapewne nie na maxa np: grasz na 1280x718 a masz ekran 1700x900 <-- Jak ustawisz na 1700x900 zlikwidujesz paski :D A TE ROZMIARY TO TYLKO PRZYKŁAD .

 

albo w sony vegasie, tam tez sie da

 

@Topic fajne tylko caly czas brakuje mi tego intra :)

Opublikowano

Po 1 paski

Po 2 dużo ns

po 3 słaby gameplay

Po 4 Też przyśieszony filmik...

Ogólnie słabo tyle ode mnie jak chcesz to pisz pw to się umówimy 1 na 1

Opublikowano

Po 1 paski

Po 2 dużo ns

po 3 słaby gameplay

Po 4 Też przyśieszony filmik...

Ogólnie słabo tyle ode mnie jak chcesz to pisz pw to się umówimy 1 na 1

Wszystko racja, jedyny plus to chyba że masz MALE xD

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...