Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Konkurs Stwórz swoją produkcję/recenzje!


Maximus™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tutaj dyskutujemy o konkursie.

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz tutaj ;)

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

"Opisz lub zrecenzuj jedną grę single player i zaprezentuj ją w maksymalnie 6 do 10 zdań."

 

Rozumiem, że cały tekst (recenzja) ma tyle zająć, czy na samo przedstawienie gry mam tyle, a na krytykę ile chcę ? :>

Opublikowano

"Opisz lub zrecenzuj jedną grę single player i zaprezentuj ją w maksymalnie 6 do 10 zdań."

 

Rozumiem, że cały tekst (recenzja) ma tyle zająć, czy na samo przedstawienie gry mam tyle, a na krytykę ile chcę ? :>

minimum to 6 zdań jeżeli przekroczysz 10 i napiszesz w 12-14 zdaniach to nic się nie stanie ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

9.Konkurs trwa do 02.06.2013 godz. 15:00

A kiedy będzie ogłoszenie wyników?

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

A kiedy będzie ogłoszenie wyników?

Wyniki będą w przeciągu kilku dni, kiedy jury się naradzi i wyłoni 3 zwycięzców ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

minimum to 6 zdań jeżeli przekroczysz 10 i napiszesz w 12-14 zdaniach to nic się nie stanie ;).

Albo trzymamy się kryteriów, albo nie. W takim wypadku nie lepiej byłoby dać limit na 250 słów lub coś w tym guście?

Opublikowano

Albo trzymamy się kryteriów, albo nie. W takim wypadku nie lepiej byłoby dać limit na 250 słów lub coś w tym guście?

Nie będziemy dawać 5% za to że komuś wyjdzie 11-12 zdań, ale jeżeli już będzie więcej 20-30 to niestety będziemy zmuszeni usunięcie lub "ucięcie" recenzji.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Nie będziemy dawać 5% za to że komuś wyjdzie 11-12 zdań, ale jeżeli już będzie więcej 20-30 to niestety będziemy zmuszeni usunięcie lub "ucięcie" recenzji.

Nie chodzi mi o ostrzeżenie, ale o nie branie pod uwagę takiej pracy. Równie dobrze osoby, które już napisały mogą zmienić do 12 zdań "i nic się nie stanie." Co to za konkurs, gdy nie przestrzega się zasad?

Opublikowano

Nie chodzi mi o ostrzeżenie, ale o nie branie pod uwagę takiej pracy. Równie dobrze osoby, które już napisały mogą zmienić do 12 zdań "i nic się nie stanie." Co to za konkurs, gdy nie przestrzega się zasad?

Max to 10 zdań i w tym macie się zmieścić jeżeli wam się nie zmieści w 10 tylko 11-12 to przymkniemy na to oko, ale max do 10.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Czy byłaby możliwość przedłużenia czasu trwania konkursu?

Żebym zdążył coś zrobić? xD

Nie wiem, ale jest do 2 maja więc chyba powinieneś zdążyć, jeżeli nie trudno mi powiedzieć czy można przedłużyć ponieważ jurorzy musieli by się zgodzić ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Recenzja do 10 zdań to według mnie nie recenzja a sam opis gry. Moim zdaniem w kategorii "I" powinno być krótkie wprowadzenie do recenzji oraz recenzja bez limitu, bądź z trochę większym limitem, ale to tylko moja opinia. Sam pomysł bardzo fajny, może chociaż niektórzy ortografię poprawią dzięki niemu ;-]

Opublikowano

Recenzja do 10 zdań to według mnie nie recenzja a sam opis gry. Moim zdaniem w kategorii "I" powinno być krótkie wprowadzenie do recenzji oraz recenzja bez limitu, bądź z trochę większym limitem, ale to tylko moja opinia. Sam pomysł bardzo fajny, może chociaż niektórzy ortografię poprawią dzięki niemu ;-]

Dlatego jest wyzwanie i trzeba się zmieścić w 10 zdaniach, myślę że nie potrzebne będzie bez limitu ponieważ użytkownicy na pewno zmieszczą się w 10 zdaniach ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Mam takie nie codzienne pytanie, czy recenzja może być:

a) Battlefield 3,

B) Planetside 2,

c) Team Fortress 2?

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

Mam takie nie codzienne pytanie, czy recenzja może być:

a) Battlefield 3,

B) Planetside 2,

c) Team Fortress 2?

Z tego zestawienia BF3 jest grą SP z trybem multi, więc raczej tylko BFa mógłbyś opisać.

 

@dół

Może zaczniesz używać mózgu? Po co mi mówisz, że prawie każda gra ma multi? Zaznaczyłem wyraźnie, że chodzi mi o jego zestawienie...

Opublikowano

Z tego zestawienia BF3 jest grą SP z trybem multi, więc raczej tylko BFa mógłbyś opisać.

Prawie każda gra single player zawiera multiplayer.

 

Mam takie nie codzienne pytanie, czy recenzja może być:

a) Battlefield 3,

B) Planetside 2,

c) Team Fortress 2?

Tylko Battlefield 3 ponieważ Plantetside 2 i TF2 są to gry multiplayer i nie są single player :).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wyniki bedą w formie nowego tematu, przedstawione tutaj...? Btw kiedy one? :P

Wyniki będą w osobnym temacie, wyniki będą kiedy jury się naradzi ;).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...